Půjčku Tetička 1 000 až 20 000 Kč lze vyřídit zcela online

Když vás zaskočí výdaje, které nedokážete pokrýt z vlastních prostředků, je ideálním řešením krátkodobá půjčka. Řešením může být online půjčka až do výše 20 000 Kč, kterou získáte na účet už do 10 minut od schválení. A žádat o ni můžete klidně z mobilního telefonu.

Banky nepůjčují velmi malé částky a mají přísnější kritéria i administrativní požadavky vůči žadatelům. Právě pro tyto případy se jako dostupná alternativa nabízí rychlý nebankovní úvěr od některé z prověřených nebankovních společností.

Mezi nejvyužívanější rychlé úvěry patří online půjčka Tetička od prověřené společnosti Fair Credit Czech. Tato česká nebankovní společnost s licencí ČNB poskytuje půjčky od 1 000 do 20 000 Kč, se splatností 5 až 30 dní dle potřeby žadatele. Přesnou výši splátky i celkové RPSN si každý zájemce rychle spočítá na kalkulačce půjčky ve svém smartphonu nebo počítači.

Všechny přijaté žádosti o půjčku jsou vyhodnocovány okamžitě. Divize úvěrových specialistů reaguje velmi rychle na potřeby zákazníků a žádosti vyřizuje obratem. Po ověření finančního stavu a totožnosti žadatele se zájemce o úvěr ihned dozví, zda mu byla půjčka schválena.

Půjčte si na cokoliv od ZONKY
První půjčka do výše 10 000 Kč je na 30 dní s úrokem a poplatky 0 %.

První půjčka do výše 10 000 Kč je na 30 dní s úrokem a poplatky 0 %.

Půjčka na účtu do 10 minut od schválení

Jakmile je vše ověřeno a podepíšete smlouvu na dálku, zbývá pouze samotný převod peněz. Díky okamžitým platbám se na půjčku nečeká dlouho, finance jsou obvykle připsány na účet do 10 minut. Stačí, pokud banka klienta přijímá okamžité platby.

Ačkoliv to u řady poskytovatelů není standardem, můžete v tomto případě získat peníze i během víkendu, kdy jsou žádosti nejenom přijímány, ale rovněž vyhodnocovány. Pokud je půjčka schválena, dochází k jejímu okamžitému vyplacení.

Žádost o půjčku je vyřízena dřív, než si dopijete kávu.

Žádost o půjčku je vyřízena dřív, než si dopijete kávu.

První půjčka 10 000 Kč s úrokem a RPSN 0 %

Máte-li finanční rezervu a stačí vám k úhradě nečekaných výdajů malá částka, nemusí vás půjčení peněz stát ani korunu navíc. Tetička nabízí každému novému klientovi zdarma první půjčku do výše 10 000 Kč se splatností do 30 dní. Úroková sazba a RPSN jsou v tomto případě 0 %. Podmínkou je samozřejmě dodržení termínu splatnosti stanoveného v podmínkách čerpání úvěru.

Příklad první půjčky zdarma: 10 000 Kč na dobu 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba je 0 % ročně, RPSN je 0 %. Celková splatná částka je 10 000 Kč.

Příklad opakované půjčky: 20 000 Kč na dobu 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba je 0 % ročně, RPSN je 4933,41 %. Celková splatná částka je 27 600 Kč. Za splnění podmínek společnosti Fair Credit Czech s.r.o. Na uzavření smlouvy o spotřebitelském úvěru není právní nárok.

Peníze jsou zasílány na účet do několika minut od schválení půjčky

Peníze jsou zasílány na účet do několika minut od schválení půjčky

Podmínky pro získání půjčky

Pro získání rychlé půjčky Tetička musíte být plnoletým občanem. Dále je třeba doložit vlastní bankovní účet a zdroj příjmů. Za příjem se považuje mzda, rodičovský příspěvek, nebo důchod.

Žadatel o půjčku nesmí být v exekuci nebo insolvenci. K ověření finančního stavu žadatele jsou potřeba občanský průkaz, druhý doklad totožnosti a dva výpisy z bankovního účtu.

Další informace získáte na www.teticka.cz nebo na zákaznické lince 800 023 055.

Oblíbené půjčky
Zaplo půjčka
ZONKY půjčky
Kamali půjčka
Půjčka 7
ViaSMS - Rychlé půjčky s ověřením
CreditON půjčka

Všechny TOP půjčky

Zonky nejlevnější půjčky od 3,99%