O nás | Půjčkalusk.cz

Půjčkalusk.cz je online portál na srovnávání a recenzování půjček. Našim hlavním cílem je sestavování recenzí na půjčky, které jsou dostupné na tuzemském trhu. Jednotlivé recenze vycházejí ze zkušeností našich finančních specialistů a z našich osobních testů.

Jelikož na internetu dnes naleznete nespočet půjček a to různých kategorií, je zapotřebí být vždy s výběrem pečliví. Od roku 2012, co se věnujeme srovnávání půjček, jsme také narazili na nespočet podvodníků a lichvářů. Právě proto u nás naleznete pouze ověřené s osvědčené bankovní i nebankovní společnosti.

Jak to všechno funguje?

Snažíme náš portál udržet co nejpřehlednější pro návštěvníky, aby se moc s výběrem nezdržovali, ale zato měli všechny informace. Jakmile si vyberete vhodnou půjčku pro vás, stačí přejít přes příslušný odkaz na poskytovatele, kde naleznete online formulář. Po vyplnění a odeslání formuláře, projdete schvalovacím procesem, dle dané půjčky a následně vám budou peníze zaslány či předány.

Projekt Půjčkalusk.cz je online srovnávač spotřebitelských úvěrů a souvisejících finančních produktů od různých poskytovatelů a Půjčkalusk.cz není poskytovatelem těchto ani jiných finančních produktů. Nabízíme pouze své služby, jako rádci a pomocníci ve finančním sektoru.

Hlavní tým na Půjčkalusk.cz

Redaktor půjčkalusk.cz - Petr Krásný

Petr Krásný

Již několik let se věnuji copywritingu a to u více témat. Zejména se zaměřuji na finance a zdraví. Zdraví je snad prioritou pro každého, ale finanční správa a gramotnost je také důležitý základ pro blahodárný život.

Mojí hlavní funkcí je starat se o obsah, o kontrolu a zřejmě se mnou budete komunikovat, pokud nám budete zasílat dotazy.

Zakladatel Půjčkalusk.cz - Patrik Zapletal

Patrik Zapletal

Působil jsem jako nezávislý finanční specialista 5 let, odkud jsem nasbíral nemálo zkušeností a poznatků.

Na základě těchto zjištění, jsem vybudoval finanční portál Půjčkalusk.cz, který má za účel rozvíjet finanční gramotnost a především testovat a recenzovat půjčky, jelikož díky nim se mnoho lidí dostává do finanční propasti.

Finanční specialista - Daniel Soukup

Daniel Soukup

Mou hlavní činností je tvorba obsahu a kontrola skutečností, které máme prezentované na portále, protože finanční trh je neustále v pohybu.

Pracuji jako nezávislý finanční specialista a to již 9 let, kde se neustále setkávám s lidmi, kteří nemají své finance pod kontrolou. Protože je ve školách jiná priorita než je finanční gramotnost, musí si lidi tuto vlastnost sami osvojit.

Oblíbené půjčky
Zaplo půjčka
ZONKY půjčky
Kamali půjčka
Půjčka 7
ViaSMS - Rychlé půjčky s ověřením
CreditON půjčka

Všechny TOP půjčky

Zonky nejlevnější půjčky od 2,99%