Rychlá půjčka do 10 minut ověřená specialisty – Rychlá půjčka ihned

Vyberte si nejvýhodnější nebankovní půjčku za pomocí online srovnávače ZDARMA

Rychlá půjčka do 10 minut ověřená specialisty
 • Rychlá půjčka do 10 minut na účtu
 • Vše vyřídíte online z pohodlí domova
 • Námi vybrané společnosti nenahlíží do registru
 • Nejvýhodnější rychlé půjčky online
 • Rychlá peněžní pomoc před výplatou
 • Vhodné také pro lidi na mateřské dovolené
 • Ověřené společnosti finančními poradci
Zažádat o rychlou půjčku
Zažádat o vysokou půjčku

Rychlá půjčka je nejvyužívanější finanční pomocník s vyplácením peněz do 10 minut od zaslání online žádosti. Ano, rychlá půjčka se vyznačuje především bleskovým převodem peněz na účet žadatele. Samozřejmě, že ne každá rychlá půjčka je tak výhodná a v takovém množství věřitelů, kteří jsou na internetu i mimo něj, je opravdu nespočet.

O portál www.pujckalusk.cz se starají nezávislý finanční poradci, kteří jsou nespokojení finanční znalostí lidí v České republice. Na základě tohoto testujeme všechny nebankovní půjčky, které jsou dostupné na českém trhu a na základě toho vybíráme ty nejvýhodnější společnosti či věřitele, kteří jsou níže v našem srovnávači.

Rychlá půjčka ihned do 10 minut a její výhody i nevýhody

Jak jsme již psali výše, rychlá půjčka se vyznačuje především tím, že žadatel může mít peníze na svém účtu do 10 až 15 minut od zaslání online žádosti. Takto rychlá půjčka, má samozřejmě v sobě i nevýhody a to například v podobě vysokého úrok, než znáte například z bankovních půjček. Naši finanční poradci neradi, doporučují lidem při finanční tísni jakékoliv půjčky, ale rychlá půjčka, prý slouží pro mnohé jako poslední záchranná brzda.

Někomu může přijít nějaký nedoplatek a při nevčasném zaplacení, mohou naběhnout penále nebo zaměstnavatel se opozdil s výplatou, ale když musíte život rodinu, tak mnohdy nemáte na výběr. V takových to případech, není jiné východisko, než je právě rychlá půjčka s bleskovým připsáním peněz na účtu.

Další hlavní výhoda rychlé půjčky je i to, že společnosti neboli věřitelé nenahlížejí do registru nebo nevyžadují potvrzení o příjmu. Proto rychlá půjčka může sloužit jako pomocná ruka pro matky na mateřské dovolené, samozřejmě i pro tatínky.

TIP: Mezi nejvýhodnější věřitele patří Zonky půjčky, Kamali a samozřejmě Zaplo.cz půjčka, které nevyžadují doklad o přijmu a máme také ověřené, že vyplácí peníze do 15 minut od zaslání žádosti.

Rychlá půjčka pro každého – Srovnání online od nezávislých poradců

Půjčka Hodnocení Výše půjčky Rychlost vyřízení Úrok od Splatnost
Zaplo půjčka

Zaplo půjčka

1 000 Kč - 20 000 Kč 15 minut od 0 % 7-30 dní
Recenze

Žádost
Kamali půjčka

Kamali půjčka

1 000 Kč - 10 000 Kč 15 minut od 0 % do 30 dní
Recenze

Žádost
ViaSMS - Rychlé půjčky s ověřením

ViaSMS půjčka

1 000 Kč - 20 000 Kč 15 minut od 0 % 1-30 dní
Recenze

Žádost
Ferratum Bank

Ferratum půjčka

500 Kč - 10 000 Kč 10 minut od 0 % 7-45 dní
Recenze

Žádost
CreditON půjčka

CreditON půjčka

500 Kč - 20 000 Kč 30 minut 0 % až 472 % do 30 dní
Recenze

Žádost
Půjčka 7

Půjčka 7

1 000 Kč - 15 000 Kč 15 minut 36 % 7-28 dní
Recenze

Žádost
Cool Credit půjčka

Cool Credit půjčka

1 000 Kč - 20 000 Kč 10 minut od 10 % 5-30 dní
Recenze

Žádost
CreditPortal půjčka

CreditPortal půjčka

500 Kč - 30 000 Kč 15 minut od 0 % 5-30 dní
Recenze

Žádost
Provident půjčka

Provident půjčka

6 000 Kč - 130 000 Kč do 48 hodin 29 % 45 týdnů–24 měsíců
Recenze

Žádost
SIM půjčka

SIM půjčka

3 500 Kč - 11 500 Kč do 48 hodin od 48,99 % 7-30 dní
Recenze

Žádost

Vyplatí se hledat rychlá půjčka na vlastní nebezpečí?

Již na začátku jsme naznačili v čem je rychlá půjčka nevýhodná a pro nespočet věřitelů je nemožné se jednoduše a mnohdy správně rozhodnout. I když má rychlá půjčka ihned své jisté výhody, je zapotřebí dávat pozor na mnoho skrytých věcí neboli informací, které nejsou hned tak zřejmé. Pokud se vám nezamlouvá žádná rychlá půjčka z našeho srovnávače, můžete se vydat hledat jinou společnost nebo jedince na vlastní nebezpečí.

Protože chceme lidem s půjčky bez ověření pomoci a chceme dosáhnout snížení finančních rozpadů nebo krachů u lidí a rodin, vypíšeme vám níže, které vám pomohou s výběrem kvalitního věřitele. Pří testování, jsme narazily na mnoho podvodníků, proto jsme vám schopni vypsat, na co jistě narazíte.

 • Vyhněte se věřitelům s poplatky předem vyšší než 1 Kč, která slouží pro ověření aktivního účtu u žadatel. Někteří věřitelé žádají poplatky předem a i přesto vám peníze nikdy nepůjčí.
 • Soukromé osoby nabízející půjčky jsou ve většině případech podvodníci a právě žádají poplatky předem nebo zneužijí vaše osobní údaje.
 • Tohle si zapamatujte! Pokud někdo bude chtít falšovat pracovní smlouvu, raději tohoto věřitele udejte na policii, jelikož se jedná o úvěrový podvod a často se lidí díky tomuto dostávají do vězení a přitom věřitele nikdy nedohledají, ale vždy jste vy zodpovědní za to, čím disponujete především ve finančním odvětví.
 • Nejvíce podvodníků se nachází na inzertních portálech, kde jsou zejména soukromé osoby

Buďte opravdu opatrní!