Recenze: Skvělá Půjčka Profi Credit do 166 000 Kč

Recenze na skvělou půjčku Profi Credit do 166 000 Kč
 • Stabilní nebankovní poskytovatel půjček
 • Známá a oblíbená půjčka
 • Půjčky od 10 000 Kč do 1660 000 Kč
 • Možnost výhodnějších splátek
 • Bonusy za řádné splacení
 • Vše vyřídíte z pohodlí domova
 • Půjčka vhodná i pro důchodce
ZAŽÁDAT RYCHLE O PŮJČKU

Profi Credit půjčka recenze

Půjčka Profi Credit recenze opět obsahuje veškeré potřebné informace před žádostí o půjčku. Všechny naše recenze na půjčky konstruují naši pomocní finanční specialisté, kteří mají nemalé zkušenosti se světem financí. Snažíme se našim návštěvníkům nabízet nejvýhodnější poskytovatele půjček, aby se nedostávali do hlubší finanční propasti.

Pro koho je půjčka Profi Credit určena?

Půjčka Profi Credit je určena pro všechny, kteří si potřebují půjčit až 166 000 Kč na cokoli, a přitom by rádi spláceli co nejméně. Splátky si totiž můžete rozložit až do 60 měsíců. Na druhou stranu je půjčka určena zejména pro bonitní klienty, kontroluje totiž registr a zároveň musíte potvrzovat svůj příjem, stejně tak musíte mít zaměstnání. Rozhodně se nejedná o půjčku pro každého.

 • pro všechny, kteří mají zaměstnání a potřebují si půjčit na cokoli
 • pro klienty, kteří si rádi půjčují u společností s historií a prověřeným jménem
 • pro lidi, kteří si rádi splátky rozloží na delší časové období
 • pro ty, kteří si rádi půjčí online, ale vyhovuje jim také osobní setkání
 • pro klienty, kteří si chtějí půjčit více než 10 000 Kč a to pouze převodem na účet
 • pro všechny, kteří nechtějí platit zbytečné poplatky, třeba za poskytnutí půjčky

Jaké podmínky musím splňovat pro schválení?

Ukazuje se, že podmínky Profi Credit půjčky jsou lehce přísnější než je zvykem u nebankovních půjček. Jednak samozřejmě musíte mít minimální věk 18 let a české občanství. Mimo zákonem dané podmínky si však tento nebankovní poskytovatel půjček diktuje i vlastní podmínky, především je to doložení zaměstnání, ale také nesmíte mít záznam v registru dlužníků a podobně. Je zde mnoho limitů, které mohou snižovat vaši šanci na půjčku.

 • minimální věk pro půjčku je 18 let, maximální 69 let
 • potřebujete české občanství a minimálně občanský průkaz, pro jistotu ještě třeba pas či řidičský průkaz
 • trvalý pobyt musíte mít na území ČR
 • musíte být schopni půjčku řádně splatit a nejlépe nemít záznam v registrech dlužníků
 • pro poskytnutí Profi Credit půjčky potřebujete bankovní účet

Zažádat o půjčku Profi Credit

Má smysl si půjčit Profi Credit půjčku od společnosti PROFI CREDIT Czech, a.s.?

Jednoznačná odpověď na tuto otázku neexistuje, vždy totiž záleží na vlastním uvážení a hlavně na individuálních podmínkách. Zatímco pro někoho může být tato půjčka výhodná, pro jiné nikoli.

Každopádně obecně jsme v případě Profi Credit recenze došli k závěru, že se jedná o férovou a poměrně výhodnou půjčku, kterou bychom v případě nebankovních půjček doporučovali. Bonusem je kromě dobrých podmínek i to, že společnost má za sebou 22 let historie na českém trhu, což dokazuje jednak férovost půjček, ale také jejich kvalitu.

Výhody půjčky Výhody férové půjčky Profi Credit

 • posouzení půjčky do 24 hodin a následné odeslání částky na účet
 • musíte splnit určité podmínky pro schválení půjčky, tím není půjčka tak riziková
 • Profi Credit půjčka je prověřená a férová
 • neplatíte žádné zbytečné poplatky, jako třeba za poskytnutí půjčky či její vedení
 • Profi Credit půjčka je transparentní, stojí za ní společnost PROFI CREDIT Czech, a.s., která má 22 letou historii v ČR a působí v 5 evropských zemích
 • pokud je vám méně než 69 let, nemusíte ničím ručit

Nevýhody půjčky Nevýhody půjčky Profi Credit

 • poměrně malé procento celkově schválených žádostí, a to jen přibližně 40 %
 • půjčka není pro nezaměstnané
 • nepůjčí vám v případě exekuce
 • důkladně prověřují registry dlužníků
 • musíte doložit svůj příjem

Profi Credit půjčka – Tabulka splátek

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Měsíční splátka Celková částka
10 000 Kč 12 měsíců 38,56 % 990 Kč 11 880 Kč
20 000 Kč 12 měsíců 38,42 % 1 979 Kč 23 748 Kč
30 000 Kč 12 měsíců 38,38 % 2 968 Kč 35 616 Kč
50 000 Kč 24 měsíců 38,40 % 2 872 Kč 69 928 Kč
80 000 Kč 36 měsíců 38,48 % 3 529 Kč 127 044 Kč
100 000 Kč 42 měsíců 38,00 % 4 024 Kč 169 008 Kč
120 000 Kč 48 měsíců 38,25 % 4 521 Kč 217 008 Kč
150 000 Kč 48 měsíců 38,25 % 5 651 Kč 271 248 Kč

Profi Credit - Výhodná půjčka do 166 000 Kč

Často kladené dotazy k půjčce Profi Credit

Každý z lidí, kteří si chtějí půjčit větší či menší obnos mají samozřejmě otázky ohledně půjčky. A je to jedině dobře, protože to dokazuje zájem o posouzení podmínek a výhodnosti půjček, což je opravdu důležité. Naši finanční specialisté vybrali několik základních otázek, které by vás mohli zajímat. Pokud odpověď na svou otázku nenajdete, jednoduše kontaktujte zdarma zákaznickou linku na čísle 800 166 000, kde vám ochotně poradí a poskytnou odpověď na vaše otázky.

Poskytovatelem Profi Credit půjčky je společnost PROFI CREDIT Czech, a.s., která představuje kvalitní a bezpečné transparentní půjčky. Na českém finančním trhu působí už více než 22 let, takže si ji můžete bez problémů prověřit. Soustředí se jednak na osobní půjčky, ale i půjčky firemní. Společnost působí v 5 evropských zemích.

Maximální možná půjčka je až 166 000 Kč, vyšší půjčka je možná pouze v individuálních případech, ale šance na schválení není příliš velká. Běžná částka pro všechny, kteří splní podmínky, je 166 000 Kč.

Šance na schválení Profi Credit půjčky není příliš velká. Společnost si opravdu hlídá bonitu klientů, aby půjčky nebyly příliš rizikové a nebezpečné. Podle statistik je úspěšnost žádostí o půjčku těsně okolo hranice 40 %.

Úroková sazba je samozřejmě různá podle výšky půjčky a délky splácení. Záležet může i na dalších okolnostech. Začíná však na hodnotě 31,2 % p.a.

Maximální délka úvěru, na kterou si můžete půjčit až 166 000 Kč od společnosti PROFI CREDIT Czech, a.s. v případě Profi Credit půjčky je 60 měsíců, tedy 5 let.

Bohužel, každý klient může mít jen jednu Profi Credit půjčku současně. Můžete si sice půjčit u jiných poskytovatelů, ale to nedoporučujeme. Více než jedna půjčka je velmi riziková.

Především je to věková hranice minimálně 18 let, maximálně 69 let, i když v individuálních případech můžete být i starší, ale potom potřebujete ručitele. Dále byste měli doložit zaměstnání, mít čistý rejstřík dlužníků, zaručovat dobrou platební morálku a podobně. Samozřejmě musíte také vlastnit české občanství a mít trvalý pobyt v ČR.

Profi Credit půjčka si neúčtuje poplatek za poskytnutí půjčky, všechny případné poplatky pak najdete na smlouvě, kterou doporučujeme vždy dobře prostudovat.

Ne, půjčka je bez ručitele či zástavy. Jediným případem, kdy je potřeba ručit, je možnost, že je vám více než 69 let. Profi Credit půjčka sice deklaruje maximální věk pro poskytnutí půjčky 69 let, ale v některých případech půjčí i lidem s vyšším věkem, avšak jedině s ručitelem.

Společnost udává, že půjčky průměrně schvaluje do 24 hodin od podání žádosti, následně ihned odesílá peníze na účet. Schválení značně urychlíte tím, že doložíte všechny potřebné dokumenty a nebudete se snažit nic zamlčet.

Zažádat o půjčku Profi Credit

Mám společnosti důvěřovat nebo je půjčka Profi Credit podvod?

Profi Credit rozhodně není žádná podvodná společnost, ale lídr mezi poskytovateli půjček, který má na svém trhu stabilní místo. Hledali jste pomocí vyhledávače tyto nebo podobné fráze”zkušenosti s Profi Credit půjčkou”? Pokud ano, jistě jste mohli zaznamenat mnoho spokojených žadatelů.

V našich online srovnávačích půjček se snažíme stále udržovat pouze prověřené společnosti. Profi Credit podvod určitě není a sami jsme si různě společnost a poskytovatele otestovali, proto můžeme i srovnávat. Rovněž to potvrzují zkušenosti, kterých je na internetu nespočet a to i na našich stránkách.

Finanční specialista “Adam Horák” – Profi Credit je velice stabilní poskytovatel půjček, u něhož si žádalo o půjčku nemálo mých klientů a vždy byli zcela spokojeni. I když nedoporučuji svým klientům některé problémy řešit půjčky, avšak je to někdy nevyhnutelné a kvalitní poskytovatel je jasný základ.

O společnosti PROFI CREDIT Czech, a.s.

Společnost se v České republice zaměřuje na poskytování úvěrových finančních služeb už 22 let. Patří do nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, ta kromě České republiky působí také na Slovensku, v Polsku, Bulharsku, Rusku, ale též v jihovýchodní Asii. Chlubí se tím, že klienti si od ní půjčili už úvěry za několik desítek miliard Kč. To dokazuje její finanční stabilitu a sílu.

Své půjčky nabízí především prostřednictvím finančních poradců, kteří mohou klientům poskytnout lepší osobní přístup než online půjčky. Lépe také posoudí situaci a nevystaví tak žadatele zbytečnému riziku. Společnost má také své pobočky, což je výhodné pro případ, kdy potřebujete něco se společností řešit.

Základní informace o Profi Credit půjčce

Sídlo: Nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice
E-mail: proficredit@proficredit.cz
www.proficredit.cz

Naše hodnocení

Hodnocení 5 hvězdiček

“Půjčka Profi Credit je tu s námi již 22. let a stále její popularita u žadatelů narůstá. Půjčky jsou vhodné i pro důchodce a to do výše 166 000 Kč. Peníze můžete použít na cokoliv. Schvalovací proces a výplatní je také velmi rychlý a vše vyřídíte do 24 hodin. Nevýhoda i výhoda je jejich nízké procento schválených žádostí  – 40%.”


ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Podmínky půjčky

 • minimální věk pro půjčku je 18 let, maximální 69 let
 • potřebujete české občanství a minimálně občanský průkaz, pro jistotu ještě třeba pas či řidičský průkaz
 • trvalý pobyt musíte mít na území ČR
 • musíte být schopni půjčku řádně splatit a nejlépe nemít záznam v registrech dlužníků
 • pro poskytnutí Profi Credit půjčky potřebujete bankovní účet

TOP rychlé půjčky

Hodnocení Půjčka
TOP 1 Zaplo půjčka
TOP 2 ViaSMS - Rychlé půjčky s ověřením
TOP 3 Půjčka 7
TOP 4 Ferratum Bank

Všechny TOP půjčky

Recenze: Skvělá Půjčka Profi Credit do 166 000 Kč
5 (100%) 1 Hlasuj
2018-11-09T08:46:59+00:00

Přidat komentář nebo zkušenost

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.