Solus – Rejstřík dlužníků k nahlédnutí a jak zažádat o vymazání

SOLUS pojednává o sdružení právnických osob, jehož cílem je hlídat Českou republiku v oblasti financí a půjček, aby nedocházelo k hlubšímu zadlužování žadatelů. Solus neboli sdružení právnických osob tímto systémem se snaží ochránit jednak lidi před hlubšími finančními problémy a i společnosti nabízející půjčky, před neplatiči. Bohužel dnes žijeme v jakési době, kde téměř každý 4 člověk je v Solus vedený jako dlužník.

Rejstřík dlužníků na SOLUS obsahuje i lidi, se kterými jsme se setkali jako finanční specialisté v praxi, kteří mnohdy neměli na výběr, nebo šlo o 2 opožděné splátky.

Do rejstříku dlužníků na Solus se můžete dostat velice snadno

Protože se s finančními portfolii u naších klientů setkáváme mnoho let, můžeme z praxe říci, že do registru dlužníků, je možné se dostat velice snadno. Nejčastější případy jsou nezaplacený T-mobile, který to bere opravdu rázně, nezaplacení splátek u leasingových společností nebo v případě nezaplacení elektřiny.

Opravdu mnohdy stačilo nezaplatit dvě splátky a klient se dostal do registru dlužníků SOLUS. Proto také vždy našich klientům, se snažíme vštípit, ať si neberou nadměrné množství půjček, aby vyli je schopni splácet i v případě životních problémů.

SOLUS rejstřík dlužníků k nahlédnutí pro každého

Rejstřík dlužníků na SOLUS nejvíce využívají bankovní a nebankovní společnosti, distributoři elektřiny, mobilní operátoři i fyzické osoby, aby si zjistili o žadateli služby nebo půjčky, zda je vhodný žadatel, který nemá již problémy se splácením. V poslední době se nyní prověřují o nový zaměstnanci, protože s exekucemi a vymahateli nechtějí mít nic společného vůči zaměstnanci, jelikož na ně padá část zodpovědnosti za zaměstnance.

Pokud jste již v seznamu registru dlužníků, je 100%, že žádnou bankovní půjčku nezískáte, jediná možnost je si vybrat nebankovní společnosti u kterých buďte opatrní. Pokud si nejste jisti, zda jste již v registru dlužníků, můžete si zažádat o výpis za nějaký ten poplatek.

Seznam poplatků můžete naleznout na www.solus.cz. Dnes můžete také využít aplikaci, kde získáte za poplatek elektronický výpis s pohotovým zasláním.

Jak funguje SOLUS a jejich registr dlužníků

Do seznamu registrů dlužníků může přispívat, kdokoliv s potýkající se osobou, která nesplácí své závazky, samozřejmě s důkladnou ochranou osobních údajů. Cílem je zabezpečit jednat společnosti i fyzické osoby před dlužníky a zabezpečit žadatelé, kteří již jsou v rejstříku dlužníků na SOLUS a žádají například o půjčku, kterou z 70% nebude schopen splácet.

Ano, člověk se mnohdy dostane do rejstříku dlužníků na SOLUS neopatrností nebo jedním za-klopýtnutím, ale mnohdy to nikoho nezajímá, protože téměř vše vyhodnocují počítače.

Jak požádat o vymazání z registru

Pokud víte, že máte záznam v registru dlužníků a chtěli byste se jej zbavit co nejrychleji, potom postupujte podle níže uvedeného návodu, který pro vás připravily finanční specialisté, kteří mají zkušenosti s vyřizováním podobných problémů.

  • Zjistěte si, kvůli jaké pohledávce jste v seznamu dlužníků
  • Dlužnou částku co nejdříve zaplaťte i s úroky a poplatky
  • Pokud máte sepsanou nějakou smlouvu s danou společností pohledávky, zrušte ji
  • Spolu se zrušením smlouvy zašlete i odvolání o souhlasu se zpracováním osobních údajů (Většina společností má v podmínkách uvedené, že mohou jakýmkoliv způsobem manipulovat s osobními údaji ke svým potřebám).
  • Po splacení všech pohledávek, zažádejte o vymazání z registru SOLUS
  • Nedojde-li k odstranění záznamu, obraťte se na Úřad pro ochranu osobních údajů, kteří se postarají o vymazání v případě nesrovnalostí.

Rejstřík dlužníků na SOLUS chrání před finanční propastí

SOLUS nehlídá pouze fyzické osoby, ale mají i seznamy firemních dlužníků nebo registr neplatných průkazů, insolvenční registr, apod. Slouží jako ochrana před budoucími finančními problémy a snižují riziko zadluženosti.

Máte záznam v SOLUS a potřebujete rychlou pomoc?

Pokud máte záznam v registru a potřebujete finanční injekci, potom vám nezbývá nic jiného než využít nebankovní půjčky, protože banka se k vám vždy obrátí zády.

Mezi nejvýhodnější a nejrychlejší půjčky, kterou jsou námi ověřené, patří na prvním místě Zaplo.cz půjčka. a dále pak třeba Kamali, Zonky, CreditON a další. Ale určitě zvažte, zda má vaše půjčka význam. Většinou jsou využívány jako rychlá pomoc před výplatou.

Oblíbené půjčky
Zaplo půjčka
ZONKY půjčky
Kamali půjčka
Půjčka 7
ViaSMS - Rychlé půjčky s ověřením
CreditON půjčka

Všechny TOP půjčky

Zonky nejlevnější půjčky od 2,99%