Jak na půjčky pro nezaměstnané?

Víme, že je velmi těžké najít spolehlivého poskytovatele rychlé půjčky, pokud jste nezaměstnaní. Přitom se občas může každý dostat do situace, kdy potřebuje co nejrychleji půjčit větší či menší obnos peněz. Pokud máte zaměstnání, často vám nestojí vůbec nic v cestě. U nezaměstnaných je situace jiná. Půjčka pro nezaměstnané je pro banky tabu, navíc banky často ani tak malé obnosy peněz nepůjčují.

Nezaměstnaní často potřebují jen menší obnosy peněz, aby akutně zaplatili například fakturu za telefon a podobné služby, na které jim už nezbyly peníze.

Rozhodně nemůžeme říct, že nezaměstnaní své půjčky nesplácí, často je tomu naopak, protože se nechtějí vystavovat ještě většímu riziku. Avšak pokud jim nepůjčí renomovaní poskytovatelé bankovních či nebankovních úvěrů, půjčí si jinde.

Většinou u podvodných poskytovatelů rychlých půjček a velmi často se tak dostanou zbytečně do problémů. Proto přinášíme více informací, jak v této těžké životní situaci postupovat.

Rychlá půjčka pro nezaměstnané

U půjček pro nezaměstnané musíte vybírat velmi opatrně. Netvrdíme sice, že většina poskytovatelů půjček pro nezaměstnané jsou neseriózní nebo přímo podvodníci, nicméně úroky jsou často velmi vysoké, stejně tak skryté poplatky, například poplatek za prodloužení splátky bývá často až tisícový – což může být téměř čtvrtina celé půjčky. A mnohdy poskytovatelé tuto možnost ani nenabízejí.

Půjčka Výše půjčky Rychlost vyřízení Splatnost
Zaplo půjčka

Zaplo půjčka

1 000 Kč - 20 000 Kč 15 minut 7-30 dní
Recenze

Žádost
ViaSMS - Rychlé půjčky s ověřením

ViaSMS půjčka

1 000 Kč - 20 000 Kč 15 minut 1-30 dní
Recenze

Žádost
Ferratum Bank

Ferratum půjčka

500 Kč - 10 000 Kč 10 minut 7-45 dní
Recenze

Žádost
Půjčka 7

Půjčka 7

1 000 Kč - 15 000 Kč 15 minut 7-28 dní
Recenze

Žádost
Půjčkomat - Rychlé půjčky do 22 000 Kč

Půjčkomat

500 Kč - 22 000 Kč do 60 minut 5-30 dní
Recenze

Žádost
Provident půjčka

Provident půjčka

6 000 Kč - 130 000 Kč do 48 hodin 45 týdnů–24 měsíců
Recenze

Žádost

Spolupracujeme s finančními poradci

Půjčky pro nezaměstnané jsou specifickým a zároveň velmi malým segmentem finančního trhu. To může paradoxně znamenat i nemalou výhodu. V takto malé nabídce se dlouho neutají neférový nebo přímo podvodný poskytovatel nebankovní půjčky pro nezaměstnané. Velmi rychle tak dojde k jeho odhalení a tím prakticky jeho životnost ve finančním sektoru končí. Přesto ale stihne zprostředkovat nemálo půjček pro nezaměstnané.

TIP: Pokud máte více půjček, které splácíte, doporučujeme je sloučit tzv. konsolidací půjček

Právě tyto podvodné poskytovatele půjček se snažíme na našich stránkách co nejvíce eliminovat a varovat před nimi. I proto spolupracujeme s renomovanými finančními poradci, kteří mají úvěrový segment finančního trhu prozkoumaný, a to včetně nebankovních půjček nebo půjček pro nezaměstnané. Snažíme se nabízet recenze a srovnání jen skutečně férových a těch nejlepších půjček.

Půjčka pro nezaměstnané

Jestliže žádáte o půjčku pro nezaměstnané, nevystavujte se zbytečně riziku a využijte naše srovnání nebankovních půjček. Nabízíme jen spolehlivé a férové půjčky, které jsme si ověřili a zároveň s nimi mají kladnou zkušenost i naši finanční poradci.

V žádném případě se nesnažíme vám vždy nabídnout půjčku, zakládáme si na férovosti a nechceme vás dostat do těžké a rizikové situace, naopak snažíme se vám pomoci.

Půjčka pro nezaměstnané do 15 minut

Půjčky pro nezaměstnané můžete získat stejně jako většinu nebankovních půjček. Jednoduše si zažádáte online přes formulář na internetových stránkách poskytovatele půjčky nebo si ji sjednáte po telefonu. Pravděpodobně se nevyhnete vcelku důkladnému prověřování ze strany věřitele, přesto je schválení nebo zamítnutí velmi rychlé, prakticky průměrně do 15 minut.

Pokud máte účet vedený ve stejné bance jako poskytovatel půjčky, pak můžete mít peníze na účtu už do 15 minut. V opačném případě může trvat převod finančních prostředků maximálně 2 dny.

Aby vám byla půjčka schválena, nesmíte být v registru dlužníků, to je zásadní důvod k zamítnutí půjčky, protože signalizuje velká rizika pro poskytovatele. Znamená to, že nesmíte příliš dlouho dlužit nebo ještě hůře, být přímo v exekuci. Dále většinou potřebujete bankovní účet vedený na své jméno, alespoň jeden doklad totožnosti, nejlépe občanský průkaz a funkční telefon.

Půjčky pro nezaměstnané můžou být devastující

Musíte bezpečně vědět, jak půjčku splatíte

Vzít si půjčku pro nezaměstnané může být poměrně jednoduché. Ale ještě než přistoupíte k tomuto kroku a půjčíte si, abyste mohli zaplatit jinou složenku, zamyslete se, zda máte opravdu jistotu, že půjčku splatíte.

Víte, jak na exekuce? My, ano.

Máte příslib nějakého zaměstnání nebo brigády, která pokryje půjčené finance i s úrokem? A máte případně záložní řešení? Samozřejmě, půjčku můžete splatit podporou v nezaměstnanosti nebo sociálními dávkami, ale nic tím nevyřešíte.

Výše půjčky pro nezaměstnané a případná rizika

Půjčky v tomto segmentu finančního trhu nejsou nijak vysoké. Prakticky se jedná pouze o částky v řádech tisíců. Minimální výše půjčky je běžně 500 nebo 1000 Kč, maximální pak až 20 000 Kč, ovšem to je ojedinělé, prakticky spíše 10 000 Kč. Navíc se často liší první půjčka, která je nižší a slouží jako ověření, že jste schopni své závazky splatit. Poté vám věřitel může nabídnout vyšší půjčku.

Někteří věřitelé mají pro své stálé klienty lepší podmínky, pokud si půjčujete často, snažte se využívat jen jedné společnosti, která vám tyto bonusy poskytne.

Vždy si důkladně pročtěte podmínky splácení a celkově celou smlouvu. Rozhodně ji neuzavírejte dříve, než si budete jisti, že je skutečně férová. Můžete se tak v budoucnu vyhnout mnoha zbytečným problémům. Zjistěte si, jaké jsou podmínky odložení splátek, pokud se dostanete do situace, že půjčku nebudete schopni splatit. Zkrátka buďte skutečně velmi opatrní, věřte, že se vám to několikanásobně vyplatí.

Oblíbené půjčky
Zaplo půjčka
ZONKY půjčky
Kamali půjčka
Půjčka 7
ViaSMS - Rychlé půjčky s ověřením
CreditON půjčka

Všechny TOP půjčky

Zonky nejlevnější půjčky od 2,99%