Čím dál více se zvedá nezaměstnanost v Česku a lidé potřebují platit své závazky. Právě tato skupina lidí má největší problém vyřešit své závazky v čas, neboť v jejich regionu není dostatek pracovních míst. A mnohdy se stává, že se nemají ani na koho obrátit, protože banka jim peníze nepůjčí.

Proto rapidně vzrostl zájem o půjčky pro nezaměstnané, u kterých se nenahlíží do registru a také se samozřejmě nevyžaduje doklad o výši přijmu. Jedná se o krátkodobou půjčku, kde se splatnost pohybuje 15, 30, a 45 dní, záleží na tom, kolik chcete zaplatit na poplatcích. Jelikož jde o krátkodobou půjčku, proto je maximální výše 10 000 Kč, aby měl dostatek času na úhradu pohledávky.

Jak vybrat půjčku pro nezaměstnané?

Kdo ale takové půjčky sehnat, když v bankách to takhle nefunguje? Je zapotřebí vyhledat kvalitní nebankovní společnost, které tak neprověřují klienty. Samozřejmě, že zde budou vysoké poplatky, ale finanční injekce vám může pomoci od hrozících dluhů. Mezi takové společnosti patří zejména Ferratum rychlá půjčka, která působí celosvětově po mnoho let a působí v 17 zemích. Lze získat až 10 000 Kč se splatností 45 dní. Pokud nebudete mít dostatek peněz na zaplacení splátky, je možné půjčku 3x prodloužit pomocí SMS.

Komu je půjčka Ferratum určena?

Mezi nejčastějšími klienty jsou samozřejmě nezaměstnaní a matky na MD (mateřské dovolené). Půjčky pro nezaměstnané může získat téměř každý, který má české občanství a ve věku od 20 do 75 let. Zda si nejste jisti, jestli je Ferratum kvalitní společnost, můžete získat první půjčku zcela zdarma