Vybírejte s rozvahou, dnešní nebankovní půjčky lákají nejen reklamními slogany

Vybírejte s rozvahou, dnešní nebankovní půjčky lákají nejen reklamními slogany

Dnešní trh s nebankovními úvěry je skutečně pestrý, doslova až oči přecházejí. To by nás ale rozhodně nemělo zmást, protože třeba reklamní spoty mohou vychvalovat konkrétní nabídku až do nebes – a za chvíli pátrání ve vodách tuzemského internetu najdeme úvěr ještě o něco zajímavější. Jak postupovat, když chceme hledat půjčku, nad kterou aktuálně na trhu není?

Dívejte se na čísla, ale také na pověst poskytovatele, jež napoví mnohé

Samozřejmě, úroková míra nebo RPSN ve slibném rozmezí neposkytuje záruku, že jinde nebude ještě lépe, prověřte detailně všechny nabídky. Ku pomoci vám může přispěchat třeba nezávislý srovnávač, díky němuž se posuzují nebankovní půjčky podstatně snáz než kdy dříve.

Srovnání konkrétních čísel na jednu obrazovce, a to během okamžiku, je rozhodně dobrým vodítkem pro další postup. Budete mít k dispozici pravidelně aktualizovaná data přímo po ruce, takže finální rozhodnutí je pak o to jistější, že?

Jednu z mnoha zajímavých nabídek přináší třeba Tommy Stachi

Slyšeli jste už o této půjčce? Nabídka z dílny Tommy Stachi přináší následující parametry, pojďme se na ně společně podívat trochu blíže…

  • 5 až 150 tisíc korun českých.
  • 12 až 48 měsíců na splácení.
  • Úroky již od 11,15 % p. a.

Toto jsou základní čísla půjčky, která je zcela bezúčelová, vyhnete se u ní samozřejmě i skrytým poplatkům a je možná i dvojí výplata peněz – bezhotovostně i osobně v hotovosti. Výhodné je i případné předčasné splacení zcela bez sankcí, alespoň nemusíte mít starosti s pokutami a při zlepšení finanční situace doplatit vše najednou.

Atraktivní je také Profi Credit půjčka, která je vhodná i pro podnikatele

Díky Profi Credit si můžete půjčit až 166 tisíc korun na pětileté období (s tím, že pro podnikatele a jejich půjčku je připraveno za jistých okolností až čtvrt milionu). Peníze jsou k dispozici už během čtyřiadvaceti hodin po schválení žádosti, takže vyplacení proběhne skutečně bleskově. Minimum pro sjednání úvěru je deset tisíc, nejkratší možná lhůta splatnosti pak jeden rok.

Nezapomeňte, že v případě každé nabídky úvěru hraje důležitou roli RPSN, u dlouhodobějších půjček hned rozeznáte, jak jsou nebo nejsou atraktivní právě pro vaši peněženku…

TOP rychlé půjčky

Hodnocení Půjčka
TOP 1 Zaplo půjčka
TOP 2 ViaSMS - Rychlé půjčky s ověřením
TOP 3 Půjčka 7
TOP 4 Ferratum Bank

Všechny TOP půjčky

Vybírejte s rozvahou, dnešní nebankovní půjčky lákají nejen reklamními slogany
Zanechte hodnocení
2018-04-20T10:14:57+00:00

Přidat komentář nebo zkušenost

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.