Jak si půjčit ZDARMA a nepřeplatit se ani o korunu?

Potřebujete menší finanční injekci před výplatou, ale odrazují vás vysoké poplatky, které jsou s produkty ze segmentu mikropůjček nedílně spjaty? Pak by vás mohlo zajímat, jak půjčku získat tak, abyste nemuseli platit žádné poplatky ani úroky.

Ťukáte si na čelo, protože podle vás není nic takového možné? Opak je pravdou, někteří nebankovní poskytovatelé tento benefit skutečně nabízí. Navíc se nemusíte bát rizik a skrytých dodatků pod čarou. Jde o naprosto transparentní produkt s jasnými podmínkami.

Proč by vám někdo nabízel půjčku zdarma?

Když někdo nabízí cokoliv zdarma, je na místě notná dávka opatrnosti. V případě půjčky online od prověřené nebankovní společnosti se však ničeho obávat nemusíte, protože jde promyšlený marketingový tah, jak přilákat nové zákazníky. Pro vás to znamená, že ušetříte.

Trh s mikropůjčkami je vysoce konkurenční prostředí a poskytovatelům nezbývá, než zájemcům o půjčku nabízet zajímavé benefity. První půjčka zdarma patří k těm nejoblíbenějším a je určena pouze pro nové klienty. Ti si mohou za určitých podmínek půjčit a nezaplatit nic navíc.

Půjčte si na cokoliv od ZONKY

Půjčení vás samozřejmě nezavazuje k dalším půjčkám – respektive by nemělo. Je-li něco takového obsaženo ve smluvních podmínkách, poohlédněte se po jiném úvěru. V nejlepším případě u poskytovatele, který je členem APNÚ (asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů).

APNÚ (asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů)

Peníze můžete mít na účtu za pár minut

Nejde jen o první půjčku zdarma, ale také o další výhody, díky kterým jsou půjčky do výplaty tak populární. Jedná se především o rychlost vyřízení, realizace žádosti z pohodlí domova a okamžitá úhrada finančních prostředků na bankovní účet. Rychlost převodu v praxi záleží na vaší bance, takže za určitých okolností můžete mít peníze k dispozici za pár minut od schválení žádosti.