Otestovali jsme půjčku Credit Limit do 35 000 Kč - Recenze
 • Spolehlivý nebankovní rychlých půjček
 • Vyřízení půjčky do 10 minut
 • Půjčka Credit Limit od 2 500 Kč do 35 000 Kč
 • Bezúčelová půjčka Credit Limit
 • Za společností stojí Ferratum
 • Vše vyřídíte z pohodlí domova
 • Bez ručitele a doložení příjmu

Credit Limit recenze

Půjčka Credit Limit recenze standardně obsahuje vše potřebné, co potřebujete vědět pře žádostí o půjčku. Námi vytvořené recenze na půjčky konstruují naši pomocní finanční specialisté, kteří mají nemalé zkušenosti díky svým klientům s poskytovateli půjček. Snažíme se našim návštěvníkům nabízet nejvýhodnější poskytovatele půjček, aby se nedostávali do hlubší finanční propasti.

Pro koho je Credit Limit půjčka určena?

Credit Limit je nebankovní poskytovatel půjček, který cílí převážně na klienty mající zájem spíše o krátkodobé půjčky v malé výši, typickým zástupcem takovýchto půjček jsou nebankovní půjčky před výplatou, půjčky pro důchodce a podobně. U těchto krátkodobých půjček v menší výši zajisté oceníte, že s sebou nepřináší velké riziko a nemusíte u nich ani dokládat váš příjem nebo účel půjčky.

 • pro ty, kteří mají rádi menší půjčky a nevychází jim výplata
 • pro klienty, kteří vyhledávají nebankovní půjčky a mají v ně důvěru
 • pro lidi, kteří mají rádi své závazky rychle splacené
 • pro všechny, kteří neradi čekají na pobočkách a raději řeší věci online
 • pro klienty, kteří nechtějí dokládat svůj finanční příjem
 • pro ty z vás, kteří mají rádi rychlou půjčku bez zbytečných průtahů

Jaké podmínky musím splňovat pro schválení?

Stejně jako u všech bankovních i nebankovních úvěrů, musíte splnit podmínky ze zákona, těmi je minimální věk a podobně. Kromě toho si každý poskytovatel půjčky diktuje i své vlastní podmínky.

V případě Credit Limit půjčky naštěstí nejsou tyto podmínky nijak nesplnitelné a na půjčku dosáhne většina žadatelů. Stačí jen nebýt v exekuci nebo v některém z registrů dlužníků.

 • věková hranice minimálně 18 let
 • české občanství a 2 platné doklady totožnosti
 • trvalý pobyt na území ČR
 • schopnost splácet řádně půjčku
 • nebýt v exekuci a v registrech dlužníků

Má smysl si půjčit od společnosti Credit Limit?

Na tuto otázku si samozřejmě musíte odpovědět sami. My na společnosti Credit Limit oceňujeme například to, že za ní stojí prověřený poskytovatel nebankovních půjček Ferratum, který opravdu poskytuje půjčky zodpovědně a nevystavuje klienty zbytečnému riziku, kdy by nemuseli úvěr splatit.

Přitom se nebojí půjčit i seniorům či lidem na rodičovské dovolené. Zodpovědnosti odpovídá i míra schválených žádostí, která je jen přibližně 20 %.

Výhody půjčky Výhody půjčky Credit Limit

 • rychlé posouzení půjčky, a to během několika málo minut
 • půjčku vyřídíte pohodlně před internet, nemusíte zbytečně nikam chodit
 • půjčku vám Credit Limit vyplatí maximálně rychle
 • nabídky půjčky můžete využít také v případě, že jste senior nebo například matka na rodičovské dovolené.
 • za společností stojí prověřené Ferratum
 • pro poskytnutí půjčky nepotřebujete ručitele ani doložení příjmu

Nevýhody půjčky Nevýhody půjčky Credit Limit

 • pravděpodobnost, že vám bude půjčka schválena, není velká, průměrný podíl schválených žádostí je 20 %
 • poplatek za čerpání úvěru je stanoven na 12,5 % z půjčené částky
 • úroková sazba je spíše vyšší

Půjčka Credit Limit – Tabulka splátek

Výše půjčky Denní úrok Poplatek za čerpání
2 000 Kč 5 Kč 250 Kč
3 000 Kč 8 Kč 375 Kč
4 000 Kč 11 Kč 500 Kč
5 000 Kč 14 Kč 625 Kč
7 000 Kč 19 Kč 875 Kč
10 000 Kč 28 Kč 1 250 Kč
20 000 Kč 56 Kč 2 500 Kč
35 000 Kč 99 Kč 3 200 Kč

Půjčka Credit Limit recenze - Jak zažádat o půjčku?

Časté dotazy ke Credit Limit půjčce

Nepochybně máte i vy dotaz k této možná svým způsobem převratné půjčce, která funguje spíše jako kreditní karta s kontokorentem, a to do výše až 35 000 Kč. Protože víme, na co se nejčastěji ptáte, připravili jsme pro vás nejčastější dotazy, které vám zajisté pomohou najít odpověď.

Pro případ, že potřebujete vědět více, nebo máte jinou, specifickou otázku, neváhejte se zeptat přímo poskytovatele půjčky Credit Limit, a to na čísle 245 001 715.

Ano, tak jako ve většině jiných případů, také Credit Limit půjčky nabízí již prověřený poskytovatel nebankovních půjček – společnost Ferratum Czech s.r.o. se sídlem na Praze 5. To může být výhoda, protože již má mnoho referencí, ze kterých můžete čerpat.

Maximální částka, kterou si můžete půjčit, je až 35 000 Kč, což je poměrně dostačující suma pro krátkodobé i střednědobé půjčky. Credit Limit se zaměřuje právě na tento segment půjček.

Jisti si samozřejmě být nemůžete, přeci jen musíte splnit některé předpoklady, proto abyste půjčku získali. Především jsou to podmínky ze zákona, a také jistá bonita pro poskytovatele.

Hodnota RSPN se samozřejmě liší podle zvolené půjčky, tedy její výše a délky splácení, závisí také na dalších kritériích.

Maximální doba půjčky Credit Limit je pouze měsíc, a to z důvodu, že půjčky od této společnosti jsou prezentovány jako skutečně krátkodobé, například půjčky před výplatou. I proto nedosahují vysokých částek.

Bohužel, stejně jako mnoho jiných poskytovatelů úvěrů vám nenabídne více půjček současně, stejný princip zastává také Credit Limit.

Splnit musíte samozřejmě zákonem dané podmínky a také předpoklady, které si klade sám poskytovatel půjčky. Credit Limit žádné zvláštní podmínky nemá, avšak například záznam v registru dlužníků může velmi často vést k zamítnutí půjčky.

Poplatek za sjednání půjčky, resp. za její čerpání, je stanoven na 12,5 % z celkové částky, kterou čerpáte. To může být ve srovnání s jinými poskytovateli značně nevýhodné.

Ručit určitě nemusíte, Credit Limit nevyžaduje ručení majetkem, ani se za vás nemusí zaručovat jiná osoba. Společnost ve vás má důvěru, dokonce půjčuje i seniorům a podobně.

Jestliže vám bude půjčka schválena, pak zpravidla obdržíte peníze během několika málo minut. Posouzení žádosti obvykle trvá do 15 minut, odeslání částky na váš účet přibližně stejně. Credit Limit se vždy snaží jednat maximálně rychle a flexibilně.

 

Mohu společnosti důvěřovat nebo je půjčka Credit Limit podvod?

Hledali jste pomocí vyhledávače tyto nebo podobné fráze“zkušenosti Credit Limit půjčka“ nebo „recenze Credit Limit půjčka“? Pokud ano, jistě jste mohli zaznamenat mnoho spokojených žadatelů.

V našich online srovnávačích půjček se snažíme stále udržovat pouze prověřené společnosti. Credit Limit podvod určitě není a sami jsme si různě společnost a poskytovatele otestovali, proto můžeme i srovnávat. Rovněž to potvrzují zkušenosti, kterých je na internetu nespočet a to i na našich stránkách.

Jiří Pastrňák (39 let) – Credit Limit mě překvapil svou rychlostí vyřízení a zaslání peněz na účet. Skutečně rychle jsem dostal 25 000 Kč, které jsem mohl ihned na cokoliv použít.

Adam Stránský (38 let) – Credit Limit je jako kontokorent karta s několika výhodami. Protože se často dostáváme do mínusu, je nám tato kontokorent půjčka mnohdy nápomocná.

O společnosti Credit Limit

Poskytovatel nebankovních půjček Credit Limit je společnost, za kterou stojí Ferratum Czech s.r.o., tedy společnost prověřený nespočtem klientů i několika lety na trhu. To je samozřejmě velké plus, protože tak víte, co od společnosti čekat.

Celkový koncept Credit Limit půjček se spíše postaven na poskytování krátkodobých půjček v maximální výši 35 000 Kč s dobou splácení maximálně jeden měsíc. Celkově se jedná o férového poskytovatele půjček, avšak s poměrně vysokými úroky a navíc poplatkem za čerpání úvěru – což v případě nebankovních poskytovatelů půjček není zvykem.

Základní informace o Credit Limit půjčce

Sídlo: Pekařská 621/7, 155 00 Praha
E-mail: info@ferratumbank.cz
www.creditlimit.cz

Naše hodnocení

4 hvězdy

“ Půjčka Credit Limit je další služba poskytovatele nebankovních půjček Ferratum, což také ve výsledku odpovídá také kvalitě. Credit Limit nabízí nestandardní výši rychlé půjčky a to až do 35 000 Kč. Jednou jsme bohužel zaznamenali nepříjemnou paní ze servisu, ale nakonec se vše podařilo dořešit.  “


Podmínky půjčky

 • věková hranice minimálně 18 let
 • české občanství a 2 platné doklady totožnosti
 • trvalý pobyt na území ČR
 • schopnost splácet řádně půjčku
 • nebýt v exekuci a v registrech dlužníků