Porovnejte si s námi trojici oblíbených krátkodobých půjček

Porovnejte si s námi trojici oblíbených krátkodobých půjček

Rychlé a krátkodobé půjčky

Rychlá krátkodobá půjčka, která vyřeší finanční situaci celé rodiny do další výplaty. Jen si dobře vybrat a vše bude jinak v naprostém pořádku, transparentní podmínky, férový poskytovatel, peníze klidně už během pár minut po ruce. Nemusíte nikam chodit, není nutné něco osobně vyřizovat, není nutné podstupovat dalekosáhlé telefonické rozhovory a vyplňování dotazníků, co jsou doslova o ničem.

Porovnání je otázkou několika okamžiků

Podívejte se na naši tabulku a hned budete mít jasno, jaká je aktuální situace na trhu. Není to nic složitého, řiďte se prostě řečí čísel, která řekne vždy nejvíce a dá jasnou instrukci – zde je to výhodné, zde si vše raději ještě jednou rozmyslete nebo se podívejte i na jiné nabídky. Vše je zcela zdarma, je to jen dobrá a přátelská rada, která může být mnohdy doslova nad zlato. Když ušetříte i pár stokorun, je to skvělé, protože na ulici je přece každý den ležet určitě nenajdete.

V našem srovnání se představí trio osvědčených nebankovních půjček. První z nich se jmenuje Kamali, ale mnozí ji možná budou znát pod starším názvem – Japonská půjčka. Číslem dvě bude půjčka od Zaplo, kterou jistě znáte i díky různorodé mediální prezentaci. Třetí pak bude Mobil půjčka, kterou zprostředkovává společnost Finspace. Výhodou těchto půjček je minimum byrokracie při jejich sjednávání, které je ale vyváženo vyšší úrokovou sazbou. A co nám tedy poví samotná čísla?

Půjčka Kamali Zaplo Mobil půjčka
Rozsah půjčky 1 až 20 tisíc korun 1 až 20 tisíc korun 1 až 10 tisíc korun
Doba splatnosti 30 dnů 7 až 30 dnů Standardně 21 dnů
Úrok / RPSN od –          / 48,4 % 279,83 / 1141,2 % 25 / 454 %
Poplatky Ne Ne Ne

 

Vítěz může být jen jeden, zde můžeme jmenovat právě Kamali. Sjednat si ji navíc není vůbec složité, výhodou je i fakt, že můžete mít první půjčku zcela zdarma. Noví klienti se ale něčeho podobného dočkají i u společnosti Zaplo, takže zde o žádné silné konkurenční výhodě mluvit nelze. Pokud jste si ještě nebankovní formou peníze nepůjčovali, máte před sebou nyní dvě rovnocenné volby.

Musíte mít pod kontrolou vlastně jen jediné, splátkový kalendář. Pokud totiž nebudete v pořádku splácet a nedodržíte dohodnutý termín, půjčka zdarma se konat nebude. Spíše naopak, zaplatíte vše i s úroky.

TOP rychlé půjčky

Hodnocení Půjčka
TOP 1 Zaplo půjčka
TOP 2 ViaSMS - Rychlé půjčky s ověřením
TOP 3 Půjčka 7
TOP 4 Ferratum Bank

Všechny TOP půjčky

Porovnejte si s námi trojici oblíbených krátkodobých půjček
4.5 (90%) 2 Hlasuj
2017-05-15T18:33:20+00:00

Přidat komentář nebo zkušenost

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.