Je online půjčka opravdové řešení?

Je online půjčka opravdové řešení?

Je online půjčka opravdové řešení?

Češi se velmi často dostávají do finančních problémů. Obvykle to jsou mladé rodiny s dětmi a ženy samoživitelky. Zvyšuje se průměrná mzda i minimální mzda a nezaměstnanost klesá. Jak je tedy možné, že nevyjdeme s penězi? Odpověď je v tom, jak s nimi nakládáme. Po výplatě utrácíme a utrácíme, ale pár dní poté už nemáme ani korunu.

Není něco špatně? Bohužel ano. Toto chování je velmi časté u většiny českých rodin. Děti to vidí u rodičů a problém pokračuje i v dospělosti. Rychlá půjčka do výplaty je poté řešení, po kterém saháme nejčastěji. Přitom by stačilo zdravě šetřit. Každý měsíc si uložte stranou 10 – 25% ze mzdy. Při nečekaných výdajích se tato částka bude jistě hodit.

Finanční gramotnost 

Ve škole toho děti příliš nepochytí. Je to na vás. Pokud máte ratolest starší 8-mi let můžete ji již v tomto věku založit bankovní účet, aby se naučila pracovat s financemi. Dítě se naučí velmi rychle používat kreditní kartu a spravovat své peníze.

Samozřejmě mu musíte vysvětlit jistá pravidla a sledovat, aby toho nezneužilo. Naučte ho co je to spoření, úrok a dále na to nabalujte další věci. Jistě vám v dospělosti poděkuje.

Opakující se problémy

V některých případech může půjčka ihned jistě pomoci, ale musíte umět rozlišit, kdy je úvěr  opravdu vhodný a kdy je lepší najít jiné řešení. Vyhledejte dlouhodobé řešení, aby daná situace už nikdy nenastala. Ušetříte tím čas i peníze.

Rychlá půjčka jako pomoc před katastrofou?

V životě každého z nás může nastat těžké životní období, kdy nám připadá, že jsme na všechno sami. Pokud mladé mamince hrozí vystěhování z bytu, pokud nezaplatí za nájemné, může být půjčka bez doložení příjmů v tuhle chvíli na místě, ale pouze za předpokladu, že znáte veškeré podmínky.

Nebankovní úvěry mají i své výhody. Peníze lze získat, i když máme negativní záznam v registrech dlužníků. Rychlá půjčka do výplaty pro každého může být vyřešena během několika minut.

TOP rychlé půjčky

Hodnocení Půjčka
TOP 1 Zaplo půjčka
TOP 2 ViaSMS - Rychlé půjčky s ověřením
TOP 3 Půjčka 7
TOP 4 Ferratum Bank

Všechny TOP půjčky

Je online půjčka opravdové řešení?
5 (100%) 1 Hlasuj
2017-09-11T08:29:14+00:00

Přidat komentář nebo zkušenost

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.