Novacredit půjčka – Recenze na rychlou půjčku do 30 000 Kč pro OSVČ

Novacredit půjčka - Recenze na rychlou půjčku do 30 000 Kč pro OSVČ
 • Věk alespoň 18 let a více
 • Trvalý pobyt v České republice
 • Půjčky od 5 000 Kč do 30 000 Kč
 • Můžete si půjčit na cokoli
 • Jedna z mála nebankovních půjček pro OSVČ
 • Půjčka Novacredit je schválena do 30 minut
ZAŽÁDAT RYCHLE O PŮJČKU

Půjčka Novacredit recenze

Finanční specialisté se tentokrát podívali na ne úplně známou půjčku Novacredit. Přestože se jedná o půjčku s historií, není tolik známá, jako jiné, bankovní půjčky. Novacredit je nebankovní půjčka, která cílí především na všechny, kteří nehledají vysokou půjčku, ale stačí jim několik desítek tisíc korun.

Nebankovní půjčka Novacredit je spíše průměrná, ale rozhodně neurazí a své klienty si najde. Zaměřuje se především na osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) a také na podnikatele i menší firmy.

Pro koho je půjčka Novacredit určena?

Především pro všechny OSVČ a malé podnikatele, kteří si potřebují půjčit menší obnos. Novacredit půjčku můžete využít už od 5 000 Kč, například jako rychlou půjčku na podnikání. Právě rychlé nebankovní půjčky v malé výši jsou jednou z nejvíce využívaných nebankovních půjček na cokoli. Půjčit si však můžete pouze maximálně na 1 rok, což při vyšších částkách může být pro některé klienty značně problematické či přímo stresující.

 • určena pro všechny, kteří hledají nebankovní půjčku do výplaty
 • pro všechny, kteří potřebují půjčit několik desítek tisíc, maximálně však 30 000 Kč na cokoli
 • pro ty, kteří vyhledávají rychlé a flexibilní půjčky přes internet
 • pro všechny, kteří nechtějí dokládat svůj příjem a jiné dokumenty nutné například u bank
 • především pro klienty, kteří jsou živnostníci či podnikatelé

Jaké podmínky musím splnit, abych mohl využít Novacredit půjčku

Půjčka Novacredit je stejně jako jiné půjčky podmíněna mnoha podmínkami, které musíte splnit, abyste dostali půjčku. Některé jsou samozřejmě pro všechny poskytovatele půjček stejné – především minimální věková hranice 18 let a trvalý pobyt v České republice.

Potřebný je také platný občanský průkaz, bez něj si půjčku nesjednáte. Dále v případě Novacredit půjčky máte velkou výhodu tehdy, když jste podnikatel, živnostník či menší firma, na které se specializují.

 • věk alespoň 18 let a více, což je podmíněno zákonem
 • nutný trvalý pobyt na území České republiky
 • platný občanský průkaz, který je potřeba pro samotné sjednání půjčky
 • platný telefonní kontakt a bankovní účet na vlastní jméno
 • být živnostníkem, OSVČ nebo podnikatelem

Zažádat o půjčku Novacredit

Vyplatí se využít Novacredit půjčku?

Naši finanční experti spočítali, že se Novacredit půjčka vyplatí, nicméně není obzvláště výhodná, především délka splácení je opravdu krátká, maximální možnost délky splátek je 12 měsíců, což je pro běžného klienta problematické. I to je zřejmě důvod, proč se zaměřuje na živnostníky a OSVČ.

Svými podmínkami se pak Novacredit půjčka řadí spíše do průměru a určitě byste na trhu našli i výhodnější finanční produkty – na druhou stranu ale i značně horší.

Výhody půjčky Výhody férové půjčky Novacredit

 • jedna z mála nebankovních půjček určených pro OSVČ a malé podnikatele
 • můžete si půjčit na cokoli, nemusíte dokládat žádný účel půjčky
 • půjčka Novacredit je schválena do 30 minut, což je velká výhoda
 • peníze můžete mít díky rychlému jednání ještě dnes k dispozici
 • pokud nebudete moci splácet, můžete si prodloužit splatnost až o 3 týdny
 • za půjčkou stojí nebankovní poskytovatel půjček s historií, společnost Nova Credit, s.r.o.

Nevýhody půjčky Nevýhody půjčky Novacredit

 • poměrně vysoký úrok, v případě, že si půjčíte celých 30 000 Kč, zaplatíte přibližně 45 000 Kč.

Novacredit půjčka – Tabulka splátek

Výše půjčky Doba splatnosti Měsíční splátka Roční úroková míra Celkem
5 000 Kč 3 měsíce 2 436 Kč 260 % 7 308 Kč
10 000 Kč 3 měsíce 4 872 Kč 260 % 14 616 Kč
15 000 Kč 6 měsíce 4 418 Kč 260 % 26 508 Kč
20 000 Kč 6 měsíce 5 890 Kč 260 % 35 340 Kč
30 000 Kč 9 měsíce 6 287 Kč 260 % 56 583 Kč

Novacredit půjčka - Tabulka splátek: půjčku do 30 000 Kč pro OSVČ

Často kladené dotazy o Novacredit půjčce

Přemýšlíte o tom, že využijete Novacredit půjčku, ale nevíte ještě všechny potřebné informace? Využijte odpovědí na nejčastěji kladené otázky, které sestavili naši finanční specialisté. Dozvíte se tak vše potřebné ještě předtím, než si půjčíte.

A jestliže máte až příliš specifický dotaz, potom není nic jednoduššího, než rovnou kontaktovat klientské centrum Novacredit, kde vám rádi pomohou a poradí. Využijte k tomu telefon 222 516 327 nebo 702 180 178.

Půjčku pod obchodním názvem Novacredit provozuje společnost Nova Credit, s.r.o. se sídlem na Praze 1. Specializuje se na poskytování úvěrů a založena byla v roce 2014.

Částka, kterou s Novacredit můžete získat, není příliš vysoká. Maximálně výše Novacredit půjčky je 30 000 Kč, jedná se tak o poměrně nízkou půjčku. Specializuje se především na OSVČ a menší podnikatele.

Šance je o něco vyšší než v případě klasické bankovní půjčky, nebankovní půjčky jsou benevolentnější, stejně je tomu také v případě Novacredit půjčky. Na druhou stranu ale nejde o nezodpovědného poskytovatele půjček a bonitu klientů důkladně posuzuje. Šance na získání půjčky je přibližně 60 %.

Stejně jako v případě jiných půjček, je úroková sazba ovlivněna především tím, kolik si celkově půjčíte, a také délkou půjčky, tedy dobou, po kterou chcete své závazky splácet. Obecně je nejvýhodnější si půjčit na co nejkratší dobu.

Maximální doba, na kterou si můžete Novacredit půjčku uzavřít, je pouze 12 měsíců, tedy necelý rok, což je pro běžné klienty málo a půjčka se tak opravdu hodí především pro živnostníky a podnikatele.

Stejně jako v případě jiných půjček, ani Novacredit půjčka neumožňuje si půjčit více půjček najednou. Nejdřív musíte splatit jednu a poté si případně znovu zažádat o novou.

Především musíte splňovat plnoletost, mít tedy více než 18 let, trvalý pobyt na území České republiky a zároveň platný občanský průkaz. Novacredit půjčka je pak také podmíněna tím, zda jste OSVČ nebo podnikatel, pro které je tato půjčka určena.

Bohužel Novacredit tuto možnost nijak neprezentuje, především proto, že se jedná o poměrně riskantní možnost a vyplacení na účet je přeci jen transparentnější. Podobný přístup dnes volí stále více bankovních či nebankovních půjček, takže získat hotovostní půjčku je dnes problém.

Nikoli, Novacredit půjčka je zcela bez ručení a určena na cokoli. Většina klientů ji ale využívá pro rozvoj svého podnikání – například na nákup strojů, nářadí a podobně.

Jedná se o velmi flexibilní nebankovní půjčku a peníze můžete mít ještě dnes na účtu.

Zažádat o půjčku Novacredit

Mám společnosti Novacredit, s. r. o. důvěřovat nebo je Novacredit půjčka podvod?

Nebankovní půjčka Novacredit, která je určena především pro menší podnikatele a živnostníky, určitě podvod není. Stojí za ní společnost, která má na nebankovním finančním trhu historii, jmenuje se stejně jako půjčka, tedy Nova Credit, s.r.o. a mimo Novacredit půjčku pro podnikatele nabízí také osobní bezúčelné půjčky

O společnosti Novacredit, s.r.o.

Společnost Nova Credit, s.r.o. se zabývá poskytováním finančním služeb, především úvěrů. Poskytuje půjčky pro podnikatele, ale i osobní půjčky bezúčelového charakteru. Své půjčky poskytuje pod více obchodními názvy, jedním z nich je právě Novacredit půjčka pro podnikatele či Unicredo pro osobní půjčky.

Tento nebankovní poskytovatel půjček sídlí v ulici Truhlářská 1108/3 na Praze 1. Společnost s ručením omezeným byla založena v roce 2014, její historie tedy není dlouhá, přesto ji už vyzkoušelo několik stovek klientů.

Základní informace o Novacredit půjčce

Sídlo: Truhlářská 1108/3, 110 00 Praha 1
E-mail: info@novacredit.cz
Telefon: 775 066 168

Naše hodnocení

4 hvězdy

“Půjčka NOVACREDIT, která je zaměřená pro podnikatele a malé živnostníky, je jedna z mála nebankovních poskytovatelů, kteří tuto možnost nabízí.

Jedná se spíše o rychlou půjčku pro OSVČ a to od 5 000 Kč do 30 000 Kč. Pro některé byla tak nízká výše a krátká splatnost problémem, avšak jiným tento způsob vyhovuje.”


ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Podmínky půjčky

 • věk alespoň 18 let a více, což je podmíněno zákonem
 • nutný trvalý pobyt na území České republiky
 • platný občanský průkaz, který je potřeba pro samotné sjednání půjčky
 • platný telefonní kontakt a bankovní účet na vlastní jméno
 • být živnostníkem, OSVČ nebo podnikatelem

TOP rychlé půjčky

Hodnocení Půjčka
TOP 1 Zaplo půjčka
TOP 2 ViaSMS - Rychlé půjčky s ověřením
TOP 3 Půjčka 7
TOP 4 Ferratum Bank

Všechny TOP půjčky

Novacredit půjčka – Recenze na rychlou půjčku do 30 000 Kč pro OSVČ
5 (100%) 1 Hlasuj
2018-06-11T09:11:38+00:00

Přidat komentář nebo zkušenost

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.