Nebankovní konsolidace půjček může být výhodnější než ta bankovní

Nebankovní konsolidace půjček může být výhodnější než ta bankovní

Nebankovní konsolidace půjček může být výhodnější než ta bankovní

Konsolidace půjček je v poslední době poměrně omílaným tématem. Možnost sjednotit několik úvěrů do jednoho jediného, který přináší podstatně lepší splátkové podmínky a díky němuž můžete ušetřit na splátkách.

Výhodná konsolidace úvěrů však nemusí být spojena pouze s výrazem „bankovní“ produkt. Dnes narazíte i na spoustu nebankovních řešení, jež mohou dosahovat mnohem lepších úrokových sazeb. Pojďme si alespoň částečně nastínit, jak je to možné.

Nebankovní konsolidace s nízkým úrokem

Je pravdou, že nebankovní segment je velice často spojován s horšími podmínkami splácení, za to může nabídnout lepší dostupnost a variabilitu. V současnosti však máte na výběr. Do popředí zájmu se dostávají i konsolidace od lidí. Ty jsou realizovány prostřednictvím nebankovního subjektu, s nímž se pojí úrokové sazby od 3,99 % a hodnoty RPSN od 4,68 %.

A to je nabídka, které jenom stěží mohou konkurovat některé bankovní domy. Výše takových konsolidací může překračovat hranici 500 000 Kč a splatnost 84 měsíců. Ve výčtu výhodných nebankovních půjček by šlo samozřejmě pokračovat.

Mezi ověřené společnosti patří například Home Credit, jež zajišťuje nebankovní konsolidace půjček řadu let. Jde tedy o prověřený a kvalitní finanční produkt.

Konsolidace vybírejte důsledně

Rozhodnete-li se pro konsolidaci úvěrů, musí se vám takový krok jednoznačně vyplatit, jinak v podstatě ztrácí svůj smysl. Proto se neomezujte pouze nabídkou bank, ale zaměřte se i na nebankovní sektor. I ten toho má hodně, co nabídnout.

Možná byste se divili, kolik taková konsolidace od nebankovní společnosti může ušetřit peněz. Vše je navíc vyřizováno rychle, bez zbytečné administrativy a z pohodlí domova. A to díky možnosti využití online žádosti na internetu, která je přístupná 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu.

TOP rychlé půjčky

Hodnocení Půjčka
TOP 1 Zaplo půjčka
TOP 2 ViaSMS - Rychlé půjčky s ověřením
TOP 3 Půjčka 7
TOP 4 Ferratum Bank

Všechny TOP půjčky

Nebankovní konsolidace půjček může být výhodnější než ta bankovní
Zanechte hodnocení
2017-10-17T09:29:28+00:00

Přidat komentář nebo zkušenost

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.