Otestovali jsme Kimbi půjčku - Recenze
 • Spolehlivý nebankovní poskytovatel půjček
 • Dlouhodobé půjčky od poskytovatele Zaplo
 • Kimbi půjčka od 10 000 Kč do 60 000 Kč
 • Bezúčelová půjčka Kimbi
 • Vše vyřídíte z pohodlí domova
 • Rychlé posouzení, do 60 minut

Kimbi půjčka recenze

Kimbi půjčka recenze  jako tradičně obsahuje vše potřebné, co potřebujete vědět před žádostí o půjčku. Všechny naše recenze na půjčky konstruují naši pomocní finanční specialisté, kteří mají nemalé zkušenosti se světem financí. Snažíme se našim návštěvníkům nabízet nejvýhodnější poskytovatele půjček, aby se nedostávali do hlubší finanční propasti.

Pro koho je Kimbi půjčka určena?

Skvělá půjčka pro všechny, kteří potřebují úvěr ve výši až 60 000 Kč. Nejedná se tak o krátkodobou půjčku, jako v případě většiny nebankovních poskytovatelů půjček, ale o půjčku se střední délkou splátek – ty si však můžete regulovat podle sebe a svých možností. Půjčka je bez jakýchkoli skrytých poplatků, což si většina uživatelů velmi cení, protože poplatky se mohou značně prodražit.

 • pro všechny z vás, kteří si chtějí půjčit minimálně 10 000 Kč a maximálně 60 000 Kč
 • pro lidi, kteří mají raději nebankovní půjčky, případně pro ty, kterým banky nepůjčí
 • pro ty, kteří mají rádi možnost nastavit si délku splácení, a to od 3 měsíců do 2 let
 • pro klienty, kteří zastávají moderní a inovativní přístup, pro ty, kteří nechtějí trávit zbytečně čas u přepážky a vše vyřeší online
 • pro všechny, kteří nechtějí ručit nebo shánět ručitele
 • pro lidi, kteří si rádi půjčují od prověřené společnosti

Jaké podmínky musím splňovat pro schválení půjčky Kimbi?

Pokud vás zajímá, jaké podmínky musíte splňovat, abyste mohli využít Kimbi půjčky, můžete si být jisti, že se ničím nevymykají od většiny jiných poskytovatelů. Především nesmíte být uvedeni v registrech dlužníků a nesmí na vás být uvalena exekuce. Následně musíte splňovat i ty podmínky, které jsou dané státem, a jsou tak pro všechny bankovní i nebankovní poskytovatele půjček společné

 • věk minimálně 18 let
 • české občanství a minimálně 2 platné doklady totožnosti
 • trvalý pobyt na území ČR
 • schopnost splácet řádně půjčku
 • nebýt v registrech dlužníků ani v exekuci

Je Kimbi půjčka výhodná?

Podle naší Kimbi recenze se určitě vyplatí si od tohoto nebankovního poskytovatele půjčit finanční obnos. Oceňujeme především možnost půjčit si dlouhodobější půjčku, stejně tak je pro nás velké plus, že za Kimbi stojí prověřená úvěrová společnost Zaplo Finance s.r.o. Nedostatkem na druhou stranu může být, že minimální výše půjčky je 10 000 Kč, což nemusí každému vyhovovat.

Výhody půjčky Výhody Kimbi půjčky

 • rychlé posouzení půjčky, běžně do několika málo minut
 • svou půjčku si můžete vyřídit pohodlně online
 • s Kimbi máte veškeré informace dostupné na svém klientském účtu, kde můžete půjčku spravovat
 • nemusíte dokládat účel půjčky
 • půjčka Kimbi je dostupná také pro klienty, kteří nemají nejlepší platební morálku, nesmíte však dlužit
 • půjčit si můžete bez ručitele a bez zástavy, nemusíte ani dokládat příjem

Nevýhody půjčky Nevýhody Kimbi půjčky

 • poměr schválených úvěrů je spíše průměrný, přibližně 60 %
 • minimální výše půjčky je poměrně vysoká, a to 10 000 Kč

Kimbi půjčka – Tabulka splátek

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Celkem splatíte
10 000 Kč 3 měsíce 570,20 % 13 617 Kč
20 000 Kč 6 měsíců 195,60 % 27 112 Kč
30 000 Kč 9 měsíců 190,20 % 41 898 Kč
40 000 Kč 18 měsíců 92,40 % 64 538 Kč
50 000 Kč 24 měsíců 78,90 % 86 683 Kč
60 000 Kč 24 měsíců 78,90 % 104 021 Kč

Kimbi půjčka recenze - Jak zažádat o půjčku?

Často kladené dotazy ke Kimbi půjčce

Mnoho našich čtenářů je velmi zvídavých, proto se snažíme vám přinést odpovědi na otázky, na které se nejčastěji ptáte. U většiny nebankovních společností vás vždy zajímá to stejné: zda vám bude půjčka schválena, na jak dlouho si můžete půjčit, a co dělat v případě, že se se splátkami opozdíte.

Pokud ale budete mít jinou otázku, vždy můžete kontaktovat zákaznický servis Kimbi, kde vám určitě rádi pomohou, využijte telefon 800 997 711 nebo e-mail info@kimbi.cz

Kimbi od vás nevyžaduje zbytečné dokumenty. Budete potřebovat pouze platný občanský průkaz a další platný doklad, podle kterého vás budou moci identifikovat – například cestovní pas či řidičský průkaz.

Standardní rozmezí půjčky od Kimbi, kterou si můžete půjčit, je maximálně 60 000 Kč, minimálně však 10 000 Kč. Můžete také poptávat individuální půjčku, ale není jasné, zda vám Kimbi vyhoví.

Jisti si určitě být nemůžete, žádný poskytovatel půjčky vám nepůjčí na 100 %, ve většině případů si vás prověří, zda jste schopni půjčku splácet. Stejně tak postupuje také Kimbi.

Samozřejmě můžete, tuto možnost dnes nabízí většina poskytovatelů bankovních i nebankovních úvěrů.

Standardní doba splatnosti Kimbi půjčky jsou 3 měsíce až 2 roky. Za určitých okolností si však můžete prodloužit splatnost půjčky.

Bohužel můžete mít pouze jednu půjčku současně. Na druhou stranu si stávající půjčku můžete navýšit, jestliže máte dostupný limit, čímž svůj požadavek vyřešíte.

Ano, společnost Kimbi posuzuje schopnost svých zákazníků splácet závazky. Většinou prověří registry dlužníků, dokládat příjmy nemusíte.

Jestliže nejste vedeni jako dlužník, ale zároveň máte špatnou platební morálku, potom Kimbi vaši žádost přezkoumá podle aktuální situace.

Ručit ničím nemusíte, Kimbi půjčka je zcela bez ručitele.

Žádost je většinou schválena velmi rychle, často během několika minut. Pokud vše dopadne dobře a jste pro Kimbi bonitním klientem, potom je částka odesílána na účet během pár minut.

 

Mohu společnosti důvěřovat nebo je Kimbi půjčka podvod?

Hledali jste pomocí vyhledávače tyto nebo podobné fráze“zkušenosti Kimbi půjčka“ nebo „recenze Kimbi půjčka“? Pokud ano, jistě jste mohli zaznamenat spokojené zákazníky, i když jich není mnoho, jelikož společnost je u nás poměrně krátce..

V našich online srovnávačích půjček se snažíme stále udržovat pouze prověřené společnosti. Kimbi podvod určitě není a sami jsme si různě společnost a poskytovatele otestovali, proto můžeme i srovnávat a případně Kimbi půjčku doporučit.

Lucie Pastrňáková (41 let) – Měl jsem ze začátku s Kimbi půjčky obavy, ale naštěstí vše proběhlo bez problémů, i když jsem poslal jednu splátku později za což jsem se velice omlouval.

David Dokoupil (29 let) – Potřeboval jsem se narychlo přestěhovat a neměl jsem na vše dostatek peněz. Kimbi mi vytrhlo trn z paty, díky…

O společnosti Kimbi

Kimbi půjčka je poměrně novým poskytovatelem nebankovních půjček, stojí za ní ale prověřená společnost Zaplo Finance s.r.o., kterou určitě znáte nejen z reklamy. Kimbi se nezaměřuje na půjčky v malé výši, tím cílí jen na určitou část klientů, kterým ale může nabídnout dobré podmínky.

Záměr Zaplo Finance je zřejmý, zatímco Zaplo se soustředí na krátkodobé půjčky, například před výplatou, pak Kimbi poskytuje dlouhodobější půjčky, čímž tyto dva subjekty dokáží pokrýt větší část trhu.

Základní informace o Kimbi půjčce

Sídlo: Jankovcova 1037/49,170 00, Praha 7
E-mail: info@kimbi.cz
www.kimbi.cz

Naše hodnocení

Hodnocení 5 hvězdiček

„Kimbi půjčka je pod-služba od známého poskytovatele Zaplo, která nabízí dlouhodobé a vcelku vysoké půjčky. Jelikož stojí za Kimbi profesionálové na půjčky ze Zaplo, je tato půjčka skutečně velmi výhodná od žádost až po servis.“


Podmínky Kimbi půjčky

 • věk minimálně 18 let
 • české občanství a minimálně 2 platné doklady totožnosti
 • trvalý pobyt na území ČR
 • schopnost splácet řádně půjčku
 • nebýt v registrech dlužníků ani v exekuci