Dnešní hotovostní půjčky nemají jen samé výhody, co můžeme zmínit jako mínus?

Dnešní hotovostní půjčky nemají jen samé výhody

Běžně v hotovosti, po schůzce s obchodním zástupcem nebankovní společnosti, kterou jste si naplánovali na konkrétní den a hodinu. V tom jistě problém není, avšak odhalit svoje soukromí jistě nechce úplně každý.

Kurýři jsou nicméně diskrétní a přijdou opravdu v dohodnutý čas, na podobnou věc se můžete zcela spolehnout. V čem dalším ale mohou být nevýhody dnes již klasických (a pro někoho možná archaických) hotovostních půjček?

Nebojte se jednat, nebankovní cesta je totiž poměrně dosti rychlá

Ať už si zvolíte hotovostní nebo bezhotovostní variantu, rozhodně neděláte chybu ani v jednom případě. Otázkou je však, jak budete ve finále spokojeni. Ukázat svůj byt cizímu člověku jistě nechce úplně každý, případné splátky vybírané v hotovosti pak samozřejmě znamenají poplatek za hotovostní inkaso.

Pokud ale potřebujete rychle hotovost, není čas se tolik ohlížet napravo nebo nalevo – možná ale nebude od věci popřemýšlet o nebankovní půjčce. Tu si pak jednoduše vyberete v bankomatu, stačí pár minut.

Jak se vlastně pozná výhodná nabídka? Je to celé docela jednoduché…

Výhodná půjčka na nikoho nečeká a musíte ji odhalit sami, krycí manévry však určitě nečekejte, nikde se dlouho schovávat nebude. Musíte rozumět řeči čísel, pak budete mít jasněji dřív a prozkoumáte mnohem víc nabídek než kdykoliv předtím. U moderních bezhotovostních i hotovostních půjček samozřejmě platí, že minimum je v řádu tisíců a maximálně si můžete sjednat třeba čtvrt milionu, záleží na konkrétní nabídce. A jak poznat tu nejatraktivnější na aktuálním trhu?

  • Nenabízí, co nemůže splnit. Podezřele nízké úroky a odbytá webová prezentace? Ruce pryč!
  • Má doplňkové služby. Pojištění schopnosti splácet, případný odklad splátkového kalendáře…
  • Je jednoduchá a přehledná. Hned víte o všech náležitostech, zjistíte si RPSN a míru úroků.

Běžná půjčka je vyřešená v řádu minut, ačkoliv na obchodního zástupce si samozřejmě budete muset počkat, protože do čtvrthodinky určitě ve většině případů nedorazí. Na druhou stranu si lze požádat o termín a kurýr se vám pokusí zcela přizpůsobit. Samozřejmě, ve tři ráno jistě nedorazí, ale v sedm, před vaší cestou do práce, už by se určitě stavit mohl.

TOP rychlé půjčky

Hodnocení Půjčka
TOP 1 Zaplo půjčka
TOP 2 ViaSMS - Rychlé půjčky s ověřením
TOP 3 Půjčka 7
TOP 4 Ferratum Bank

Všechny TOP půjčky

Dnešní hotovostní půjčky nemají jen samé výhody, co můžeme zmínit jako mínus?
Zanechte hodnocení
2018-04-20T10:03:51+00:00

Přidat komentář nebo zkušenost

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.