Hotovostní půjčku vám společnosti doručí až domu

Půjčit si v dnešní době peníze není ničím neobvyklým. Daleko složitější je však obdržet konkrétní peněžní sumu v hotovosti. Většina poskytovatelů totiž nabízí finance bezhotovostním převodem na bankovní účet klienta. Jenže, co když chcete výplatu zcela jinak? Dokáže vám takový model vůbec někdo nabídnout? Můžeme vás uklidnit, protože ano.

Jsou to především nebankovní půjčky, které nejenom že vyřídíte z pohodlí vlastního domova, ale peníze vám budou dopraveny až do domu. V tomto směru lze volit mezi dvěma profesionálními produkty, o nichž vám přinášíme bližší informace.

Název hotovostní půjčky Velikost úvěru Doba splatnosti
SMART půjčka 5 000 Kč – 70 000 Kč 13 – 16 měsíců
Provident půjčka 10 000 Kč – 130 000 Kč 12 – 24 měsíců

 

SMART půjčka bez ručitele

První možnou volbou je SMART půjčka založená na rychlosti schválení a vyřízení celého procesu. S tímto typem nebankovní půjčky se pojí řada bezplatných procesů, mezi něž patří určitě poskytnutí zdarma, vedení úvěrového účtu zdarma a možnost předčasného splacení zdarma.

Půjčte si na cokoliv od ZONKY

Peníze jsou v tomto případě doručovány obchodním zástupcem společnosti. Ten vám je dopraví až domů do 48 hodin po podání a kladném schválení online žádosti. Z výhod tohoto produktu lze jmenovat ještě následující.

  • Variabilita splátek
  • Model zodpovědného úvěrování
  • Možnost refinancování

Provident půjčka na cokoliv

Druhou často vyhledávanou volbou je půjčka v hotovosti od společnosti Provident. Její bezúčelový charakter je rozhodně přitažlivý. S financemi můžete nakládat dle vlastního uvážení. Při volbě ideálního splátkového období si můžete nastavit splátky šité na míru.

Provident půjčka je spjata i s lákavými splátkovými prázdninami a dostupností peněz téměř ihned po podpisu smlouvy. Záruka profesionálního poskytovatele, který vám konkrétní podmínky prezentuje prostřednictvím přehledných smluv.