Recenze na Home Credit půjčku – Skutečné srovnání finančních specialistů

Otestovali jsme půjčku Home Credit - Recenze, zkušenosti
 • Spolehlivý nebankovní poskytovatel půjček
 • Získala si vysokou prestiž a stabilitu na trhu
 • Půjčky od 10 000 Kč do 250 000 Kč
 • Bezúčelová a bez ručitele
 • 30 denní lhůta na rozhyšlení
 • Bez dokládání přijmu
 • Vše vyřídíte z pohodlí domova
ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Home Credit půjčka recenze

Home Credit půjčka recenze obsahuje vše potřebné, co byste měli vědět pře žádostí o půjčku. Všechny naše recenze na půjčky konstruují naši pomocní finanční specialisté, kteří mají nemalé zkušenosti se světem financí. Snažíme se našim návštěvníkům nabízet nejvýhodnější poskytovatele půjček, aby se nedostávali do hlubší finanční propasti.

Pro koho je Home Credit půjčka určena?

Poskytovatel půjček Home Credit je jedním z nejdéle působících poskytovatelů nebankovních půjček v České republice. Za dobu své existence má spoustu klientů, kteří jeho služby rádi využívají. Půjčky od Home Creditu jsou totiž určeny pro velmi široké spektrum klientů – nabízí krátkodobé půjčky od 10 000 Kč například na 12 měsíců, nebo naopak až 250 000 Kč, což je spíše dlouhodobá půjčka. Své klienty si tak najde poměrně lehce.

 • pro ty z vás, kteří si potřebují půjčit například do výplaty 10 000 Kč
 • také pro lidi, kteří potřebují vysoký úvěr až 250 000 Kč
 • pro všechny, kteří splácí raději déle, ale menší částky
 • pro klienty, kteří hledají důvěryhodného poskytovatele nebankovních půjček
 • pro ty, kteří chtějí 30 denní lhůtu na rozmyšlení, kdy mohou úvěr vrátit
 • pro všechny, kteří šetří svůj čas a řeší věci online
 • pro klienty, kteří nechtějí ručit ani dokládat svůj příjem

Co musím splňovat pro schválení půjčky Home Credit?

Společnost Home Credit, poskytovatel nebankovních půjček, nemá nijak zvláštní požadavky, které byste museli splnit, abyste úvěr dostali. Naopak, neklade téměř žádná omezení, takže Home Credit půjčky jsou lehce dostupné. Jedinou podmínkou je, že musíte být zaměstnán, jinak vám půjčka schválena nebude. Mezi další podmínky patří spíše ty, které jsou uloženy zákonem, jako třeba minimální věková hranice.

 • věk minimálně 18 let
 • české občanství a 2 platné doklady totožnosti
 • trvalý pobyt na území ČR
 • schopnost půjčku řádně splácet
 • nutnost mít trvalé zaměstnání

Má smysl si půjčovat od společnosti Home Credit?

Velkou výhodou Home Credit půjčky je bezesporu její důvěryhodnost. Působí na trhu od roku 1997, takže za sebou má více než dvě desítky let historie. Dalším plusem je nepochybně to, že za ní nestojí další společnost v pozadí. Finanční produkty jsou víceméně průměrné, půjčky nabízí průměrné úroky, ale na druhou stranu je můžete vrátit do 30 dnů, což ne každý nebankovní či bankovní poskytovatel půjček umožňuje. Podmínky Home Credit jsou pro klienty spíše přívětivé, což hodnotíme velmi kladně.

Výhody půjčky Výhody půjčky Home Credit

 • společnost působí na trhu od roku 1997
 • máte možnost vyřídit půjčku online, ale i osobně
 • půjčku můžete bez problémů vrátit až do 30 dnů
 • nemusíte dokazovat účel půjčky
 • kladné recenze na internetu
 • půjčka je bez ručitele a hmotné zástavy
 • průměrná šance na schválení žádosti

Nevýhody půjčky Nevýhody půjčky Home Credit

 • nabídka půjček neplatí pro nezaměstnané

 

Zažádat o půjčku Home Credit

Home Credit půjčka – Tabulka splátek

Výše půjčky Doba splatnosti Úrok Celkem splatíte
20 000 Kč 6 měsíců 3,99 % 20 670 Kč
50 000 Kč 24 měsíců 5,99 % 54 450 Kč
100 000 Kč 36 měsíců 10,99 % 121 953 Kč
200 000 Kč 60 měsíců 3,99 % 223 218 Kč
500 000 Kč 84 měsíců 4,99 % 604 780 Kč

 

Home Credit půjčka - Tabulka splátek

Často kladené dotazy k půjčce Home Credit

Zajímá vás něco, ale nevíte, kam se obrátit, kdo by vám odpověděl na vaši otázku? Připravili jsme pro vás několik nejčastějších odpovědí na otázky, na které se nejčastěji ptáte. Můžete tak pohodlně najít odpověď.

Jestliže však bude vaše otázka specifická, pak bude nejlepší, když se obrátíte přímo na společnost Home Credit, kde vám zaručeně rádi pomohou, jejich klientské centrum můžete kontaktovat na telefonu 542 100 100, případně napište e-mail na adresu info@homecredit.cz.

Nikoli, společnost Home Credit a.s, je na trhu nebankovních půjček už od roku 1997, zároveň je ale členem celosvětové skupiny Home Credit.

Půjčka od Home Credit nad 100 000 Kč a více není žádný problém. Maximální možná půjčka dosahuje výše až 250 000 Kč, to vše za výhodných podmínek.

Jisti si být nemůžete. Stejně jako ostatní bankovní i nebankovní společnosti nepůjčují každému, podobné je to v případě Home Creditu. Samozřejmě dochází k posouzení žádosti a v případě, že splníte všechny podmínky, vám bude úvěr schválen a vyplacen.

Úroková sazba se liší podle půjčky, o kterou žádáte. Záleží na délce splácení, výši úvěru a podobně. Pokud vás zajímají detailní podmínky, využijte online kalkulačku Home Credit půjčky.

Maximální délka, na kterou si můžete půjčku uzavřít, je 8 let, tedy 96 splátek. Home Credit je jedním z nebankovních poskytovatelů půjček, kteří půjčují i dlouhodobé úvěry.

Bohužel ani Home Credit půjčky si nemůžete vzít 2 a více současně. Vždy je možné mít jen jednu půjčku, můžete si ji však navýšit. Po splacení si můžete opět půjčit bez omezení.

Jednak musíte splnit podmínky dané zákony České republiky, ale také splnit podmínky společnosti Home Credit, například musíte být zaměstnáni.

Poplatky jsou ve srovnání s konkurencí nízké. Navíc Home Credit zaručuje, že celou částku můžete do měsíce vrátit, pokud si vše rozmyslíte.

Rozhodně ne, doba, kdy jste museli ručit i v případě menších půjček je dávno pryč. Půjčit si můžete až 250 000 Kč bez ručení.

Pokud vám bude půjčka schválena, Home Credit vyplácí peníze nejpozději do 3 dnů, což je ale ve srovnání s konkurencí poměrně dlouhá doba. Většina nebankovních poskytovatelů půjček deklaruje vyplacení do několika minut.

 

Zažádat o půjčku Home Credit

Mohu společnosti důvěřovat nebo je půjčka Home Credit podvod?

Hledali jste pomocí vyhledávače tyto nebo podobné fráze”zkušenosti Home Credit půjčka” nebo “recenze Home Credit půjčka”? Pokud ano, jistě jste mohli zaznamenat mnoho spokojených žadatelů.

V našich online srovnávačích půjček se snažíme stále udržovat pouze prověřené společnosti. Home Credit podvod určitě není a sami jsme si různě společnost a poskytovatele otestovali, proto můžeme i srovnávat. Rovněž to potvrzují zkušenosti, kterých je na internetu nespočet a to i na našich stránkách.

Iveta Pastrňáková (39 let) – S Home Credit půjčkou jsem byla spokojena. Splnila mé očekávání a moc mi finanční pomoc přišla vhod.

Pavel Donutil (48 let) – Home Credit jsem využil již 2x za posledních 7 let a nikdy jsem nebyl zklamaný. Home Credit půjčku jsem doporučil také dvěma svým přátelům.

O společnosti Home Credit

Home Credit a.s. je úvěrová společnost patřící do celosvětové finanční skupiny Home Credit. Na trhu s finančními úvěry v České republice působí už více než 20 let, a to od roku 1997, takže za sebou má historii a značné číslo klientů.

Mezi aktivity společnosti Home Credit patří prodej na splátky, poskytování dalších finančních úvěrů například na automobily, konsolidace úvěrů a poskytování kreditních karet. Mezi další aktivity patří například boj proti nepoctivým poskytovatelům půjček nebo charitativní akce.

Základní informace o Home Credit půjčce

Sídlo: Nové sady 996/25, 602 00 Brno
E-mail: info@homecredit.cz
www.homecredit.cz

Naše hodnocení

Hodnocení 5 hvězdiček

“U Home Credit není třeba žádných pochybností, jelikož na trhu patří dlouhodobě mezi lídry a prošlo jim pod rukami statisíce klientů. Home Credit si pečlivě vybírá své klienty a schvalovací procesem neprojde každý.”


ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Podmínky půjčky

 • věk minimálně 18 let
 • české občanství a 2 platné doklady totožnosti
 • trvalý pobyt na území ČR
 • schopnost půjčku řádně splácet
 • nutnost mít trvalé zaměstnání

TOP rychlé půjčky

Hodnocení Půjčka
TOP 1 Zaplo půjčka
TOP 2 ViaSMS - Rychlé půjčky s ověřením
TOP 3 Půjčka 7
TOP 4 Ferratum Bank

Všechny TOP půjčky

Recenze na Home Credit půjčku – Skutečné srovnání finančních specialistů
5 (100%) 2 Hlasuj
2018-11-09T08:47:01+00:00

Přidat komentář nebo zkušenost

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.