Everyday půjčka recenze – Netradičně nízká minimální výše rychlé půjčka už od 100 Kč

Everyday půjčka - Recenze na rychlou půjčku od 100 Kč do 50 000 Kč
 • Rychlé posouzení půjčky do několika minut
 • Musíte mít trvalý pobyt na území České republiky
 • Půjčka už od 100 Kč do 50 000 Kč
 • Rychlé posouzení půjčky do několika minut
 • Půjčka vhodná i se záznamem v registru dlužníků
 • Předčasné splacení je zdarma
 • Vše vyřídíte pohodlně online
ZAŽÁDAT RYCHLE O PŮJČKU

Everyday půjčka recenze a zkušenosti

Everyday půjčka recenze obsahuje vše potřebné, co byste měli vědět pře žádostí o půjčku. Všechny naše recenze na půjčky konstruují naši pomocní finanční specialisté, kteří mají nemalé zkušenosti se světem financí. Snažíme se našim návštěvníkům nabízet nejvýhodnější poskytovatele půjček, aby se nedostávali do hlubší finanční propasti.

Pro koho je Everyday půjčka určena?

Především pro všechny, kteří si půjčují malé částky. Everyday půjčka je totiž od 100 Kč, což je v případě půjček opravdu ojedinělé. Jedná se tak o skvělou půjčku například do výplaty, kdy si půjčíte opravdu jen tolik, kolik skutečně potřebujete a nemusíte se omezovat například na minimální půjčku 50 000 Kč.

To umožňují takzvané revolvingové úvěry, kterým je právě Everyday půjčka. Jednoduše máte schválenou výši půjčky, do které můžete finance čerpat, ale kolik skutečně vyčerpáte, to je jen na vás.

 • pro klienty, kteří rádi čerpají půjčenou částku průběžně, nikoli naráz
 • pro všechny, kteří potřebují například flexibilní půjčku do výplaty
 • pro ty, kteří si půjčují i malé částky
 • pro lidi s finanční rezervou, protože doba splatnosti je poměrně krátká
 • pro klienty, kteří se spokojí s úrokem 20 %
 • pro ty, kteří nechtějí zbytečně dokládat dokumenty a podobně
 • pro lidi, kteří potřebují peníze kdykoli a rychle
 • pro všechny, kteří mají stálý měsíční příjem a bankovní účet
 • vše můžete vyřídit pohodlně online

Jaké podmínky musím splnit, abych mohl využít Everyday půjčku

Především musíte mít minimální věk 18 let, dále trvalý pobyt na území České republiky a vlastnit alespoň dva platné doklady totožností, jeden z nich musí být občanský průkaz.

Dále musíte mít pravidelný měsíční příjem, abyste byli schopni půjčku bez rizika splatit. Vlastnit také musíte mobilní telefon s platným číslem, kam vás může poskytovatel Everyday půjčky kontaktovat a samozřejmě mít také vlastní bankovní účet.

 • minimální věková hranice pro schválení úvěru je 18 let
 • musíte mít trvalý pobyt na území České republiky
 • pro úspěšné schválení úvěru je potřeba doložit alespoň 2 doklady totožnosti, občanský průkaz a například řidičský průkaz, pas nebo rodný list apod.
 • musíte mít pravidelný měsíční příjem v dostatečné výši, abyste vše bez rizika splatili
 • nutný je také mobilní telefon s funkčním číslem a zároveň vlastní bankovní účet

Chci zažádat o půjčku

Výhody půjčky Výhody férové Everyday půjčky

 • rychlé posouzení půjčky do několika minut
 • jedná se o revolvingovou půjčku, takže poskytuje velkou finanční flexibilitu
 • minimální půjčka je 100 Kč, můžete si tak půjčit jen malé částky, které skutečně potřebujete, nejste nuceni si půjčovat například minimálně 50 000 Kč
 • půjčka je bezúčelová, snadno si tak půjčíte úplně na cokoli
 • nemusíte ničím ručit, půjčky jsou zcela bez ručení
 • při předčasném splacení neplatíte žádné poplatky navíc
 • půjčka je vhodná také se záznamem v rejstříku trestů
 • vše vyřídíte pohodlně online

Nevýhody půjčky Nevýhody půjčky Everyday

 • půjčka Everyday má úrok 20 %, což je sice průměr, ale najít můžete výhodnější půjčky, ovšem ne revolvingové.
 • je důležité mít pravidelný trvalý příjem, který je dostatečně vysoký, často nestačí jen finanční rezerva bokem
 • někteří klienti se možná v systému a podmínkách revolvingového úvěru hůře orientují, což může mít za následek nesplnění podmínek půjčky

Everyday půjčka – Tabulka splátek

Výše půjčky RPSN Celkem splatíte
100 Kč 519 % 120 Kč
500 Kč 519 % 600 Kč
1 000 Kč 519 % 1 200 Kč
2 000 Kč 519 % 2 400 Kč
3 000 Kč 519 % 3 720 Kč
50 000 Kč 519 % 60 000 Kč

Everyday půjčka -Kalkulačka splátek

Často kladené dotazy o Everyday půjčce

Každá půjčka je něčím specifická. Abychom vám ulehčili orientaci na trhu nebankovních půjček, naši finanční specialisté zodpověděli ty nejčastější otázky, které se Everyday půjčky týkají.

Můžete tak rychle najít potřebnou informaci. Pokud máte specifickou otázku, jednoduše kontaktujte Everyday půjčku na čísle 228 886 969, případně na e-mailové adrese info@everydayplus.cz, kde vám ochotně poradí a zodpoví veškeré vaše dotazy ohledně Everyday půjčky.

Poskytovatelem Everyday půjčky je společnost OPR-Finance, s.r.o. registrovaná u České národní banky. Splňuje tak všechny podmínky umožňující poskytovat spotřebitelské úvěry a zároveň podléhá kontrole ČNB.

Celková částka, kterou můžete průběžně v případě revolvingového úvěru čerpat, je 35 000 Kč.

Šance na schválení úvěru je individuální, nicméně v případě Everyday půjčky je obecně šance poměrně velká, je však nutné splnit všechny podmínky.

Úroková sazba v případě Everyday půjčky je vždy 20 %, RPSN tak je 247,58 %. Na trhu nebankovních půjček se jedná o průměrně vysoký úrok, který je zcela běžný.

Maximální doba, na kterou si můžete půjčit až 35 000 Kč, je 76 měsíců. Pokud vše splatíte do 61 dnů, platíte navíc pouze poplatek za poskytnutí úvěru. Celkově si ale můžete splátky prodloužit až na 76 měsíců, kdy ovšem platíte i další poplatky. Vždy však musíte měsíčně splatit alespoň jednu třetinu z celkové částky.

Bohužel, Everyday půjčka je revolvingový úvěr, to znamená, že máte daný maximální rámec, do kterého můžete peníze čerpat. V případě 35 000 Kč, tak můžete vyčerpat například jeden měsíc 20 000 Kč a další 5000 Kč, třetí měsíc například 2000 Kč, z toho jsou vám účtovány poplatky a splátky. Celou částku 35 000 Kč ve skutečnosti ani využít nemusíte. Vždy však máte maximálně 35 000 Kč, nelze mít více úvěrů či vyšší limit.

Základní podmínky jsou dané zákonem, například minimální věk 18 let a podobně. Dále musíte doložit alespoň 2 platné doklady totožnosti, mít vlastní bankovní účet a platnou e-mailovou adresu či telefonní číslo. Důležité je být občanem České republiky a také doložit pravidelný měsíční příjem, který je dostatečně vysoký na to, abyste byli schopni své závazky dodržet a splatit tak půjčku.

Oficiální způsob vyplacení Everyday půjčky je pouze převodem na bankovní účet, právě proto je jednou z podmínek úvěru i vlastní bankovní účet.

Určitě ne, Everyday půjčky jsou bez ručení.

To je samozřejmě individuální, nicméně průměrná doba vyřízení půjčky Everyday je několik málo minut. Peníze tak můžete mít na účtu opravdu rychle.

Chci zažádat o půjčku

Vyplatí se půjčit si Everyday půjčku?

Everyday půjčka recenze, kterou tvoří naší finanční specialisté, by vám především měla ukázat, zda se tato půjčka vyplatí. Z našeho pohledu je revolvingový úvěr určitě vhodnou formou půjčky pro velkou část klientů nebankovních půjček. Máte tak velkou flexibilitu, jak s penězi naložíte.

Podmínky Everyday půjčky jsou také dobré, například předčasné splacení zdarma je velmi výhodné, stejně jako téměř žádná minimální částka půjčky, takže si můžete půjčit například jako půjčku do výplaty jen tolik, kolik skutečně potřebujete. Podmínky Everyday nejsou nijak přísné a pokud vám bude půjčka schválena, určitě se nemusíte bát ji vyzkoušet, zjistíte tak, zda vám forma revolvingové půjčky vyhovuje.

Mám společnosti Česká spořitelna, a.s. důvěřovat nebo je půjčka od České spořitelny podvod?

Hledali jste pomocí vyhledávače tyto nebo podobné fráze”zkušenosti Everyday půjčka” nebo “recenze Everyday půjčka”? Pokud ano, jistě jste mohli zaznamenat mnoho spokojených žadatelů.

Nejedná se o podvod. Podle našeho testování je produkt naprosto v pořádku a nemusíte se obávat že by se jednalo o podvod. Společnost Everyday Finance s.r.o. opravdu poskytuje uvedené služby.

O společnosti OPR-Finance, s.r.o.

Poskytovatelem revolvingového úvěru Everyday+ je společnost OPR-Finance, s.r.o. se sídlem na Praze 4, která je registrována u České národní banky. To je zárukou férového jednání a poplatků či úroků v mezích zákona.

Společnost vznikla v roce 2013, má za sebou tedy několik let zkušeností a historii, která se odrazila na hodnocení klientů. Společnost OPR-Finance, s.r.o. je zároveň dceřinou firmou společnosti OPR-Vakuus Oy, tedy finské společnosti, která stejně tak poskytuje finanční služby a produkty.

Základní informace o Everyday půjčce

Sídlo: Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4
Telefon: 228 886 969
E-mail: info@everydayplus.cz

Naše hodnocení

3 hvězdy

Everyday půjčka je netradiční díky své minimální výši, která začíná již od 100 Kč. Jedná se o rychlou půjčku, která může pomoci ve velké nouzi. U tak nízkých částek jsou většinou vyšší úroky, avšak když půjčku splatíte včas, nejsou v této výši (max. 50 000 Kč výše půjčky) tak vysoké.

Rychlé půjčky nechce moc lidem vnucovat, ale někdy se naskytnou ojedinělé případy, kdy je nezbytné sáhnout i po tomto finančním pomocníkovi. Nedoporučujeme lepit podobné rychlé půjčky, další půjčkou. 


ZAŽÁDAT O PŮJČKU

Podmínky půjčky

 • minimální věková hranice pro schválení úvěru je 18 let
 • musíte mít trvalý pobyt na území České republiky
 • pro úspěšné schválení úvěru je potřeba doložit alespoň 2 doklady totožnosti, občanský průkaz a například řidičský průkaz, pas nebo rodný list apod.
 • musíte mít pravidelný měsíční příjem v dostatečné výši, abyste vše bez rizika splatili
 • nutný je také mobilní telefon s funkčním číslem a zároveň vlastní bankovní účet

TOP rychlé půjčky

Hodnocení Půjčka
TOP 1 Zaplo půjčka
TOP 2 ViaSMS - Rychlé půjčky s ověřením
TOP 3 Půjčka 7
TOP 4 Ferratum Bank

Všechny TOP půjčky

Everyday půjčka recenze – Netradičně nízká minimální výše rychlé půjčka už od 100 Kč
5 (100%) 1 Hlasuj
2018-11-09T08:46:50+00:00

Přidat komentář nebo zkušenost

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.