Recenze na bankovní půjčka od České spořitelny
 • O půjčku může žádat jen osoba starší 18 let.
 • Bankovní půjčka až do výše 800 000 Kč
 • Splátky si můžete změnit v průběhu splácení
 • Zvolíte si kolik chcete splácet a jak dlouho
 • Do 60 dnů můžete od půjčky odstoupit
 • Vše vyřídíte pohodlně z domova
 • Peníze na svém účtu už do 15 minut

Půjčka od České spořitelny recenze a zkušenosti

Česká spořitelna půjčka recenze disponuje vše potřebným, co potřebujete vědět před žádostí o půjčku. Všechny naše recenze na půjčky vytvářejí naši pomocní finanční specialisté, kteří mají hojné zkušenosti se světem financí. Snažíme se našim návštěvníkům nabízet nejvýhodnější poskytovatele půjček, aby se nedostávali do hlubší finanční propasti. Česká spořitelna je největší českou bankou podle počtu klientu.

Pro koho je Česká spořitelna půjčka určena?

Stejně jako v případě jiných půjček, je i Česká spořitelna půjčka určena pro všechny bez rozdílu. Záleží potom jen na vaší bonitě, zda vám bude půjčka od České spořitelny schválena. Hodí se pro ty, kteří si chtějí půjčit spíše vyšší částku.

Česká spořitelna běžně půjčuje až do výše 800 000 Kč, avšak individuálně vám může půjčit až 2 500 000 Kč, což určitě není zanedbatelná částka. Sami si přitom nastavíte výši splátky i dobu splácení.

 • pro klienty, kteří vyhledávají bezpečnou půjčku
 • pro všechny, kteří žádají vysokou půjčku, individuálně až 2 500 000 Kč
 • pro ty, kteří vyhledávají půjčku bez zbytečných poplatků
 • pro lidi, kteří si chtějí sami zvolit výši splátek a dobu splácení
 • pro klienty, kteří si chtějí půjčit až na 10 let
 • pro ty, kterým nevadí doložení potřebných dokumentů
 • pro lidi, kteří potřebují bezúčelnou půjčku na cokoli
 • pro ty z vás, kteří mají raději bankovní půjčky

Jaké podmínky musím splnit, abych mohl využít půjčku od České spořitelny?

Především musíte splnit zákonem uložené podmínky, které musí dodržovat všichni poskytovatelé půjček – ať už se jedná o bankovní či nebankovní půjčky. Důležitou roli hraje rok, o půjčku může žádat jen osoba starší 18 let.

Zároveň musíte mít trvalý pobyt na území České republiky. Pro banku samozřejmě musíte být dostatečně bonitní, nepůjčí vám, pokud například dlužíte jinde a máte prodlení se splátkami a podobně.

 • minimální věk žadatele o půjčku od České spořitelny musí být více než 18 let
 • bezpodmínečně musíte mít trvalý pobyt v České republice
 • pro úspěšné schválení půjčky je potřeba doložit alespoň 2 doklady totožnosti, občanský průkaz a například řidičský průkaz, pas nebo rodný list apod.
 • pokud si chcete půjčit více než 800 000 Kč, budete potřebovat individuálně doložit potřebné dokumenty
 • měli byste být bonitním klientem, který nepředstavuje pro banku riziko

Vyplatí se půjčit si od České spořitelny?

Jestliže hledáte férovou a výhodnou půjčku, je půjčka od České spořitelny určitě dobrou volbou. Jedná se o několika desetiletími prověřenou banku, která má v České republice výsostní a stabilní postavení – využívá ji až 4,7 milionů klientů, což je v České republice suverénně nejvíce.

Nabídka půjčky od České spořitelny je výhodná nejen úrokem, ale například i tím, že si můžete odložit splátky a podobně. A nakonec nabízí i účelové půjčky, které jsou vždy svým úrokem výhodnější než půjčka na cokoli.

Výhody půjčky Výhody férové půjčky České spořitelny

 • rychlé posouzení půjčky
 • celý proces posouzení, schválení a vyplacení půjčky netrvá déle než 15 minut
 • můžete využít půjčky až 800 000 Kč, individuálně může být i vyšší
 • půjčka je bezúčelová, snadno si tak půjčíte úplně na cokoli
 • můžete se pojistit pro případ, že byste z nějakého důvodu nemohli splácet
 • jednoduše si zvolíte, kolik chcete splácet a jak dlouho
 • splátky si můžete změnit v průběhu splácení
 • prověřená půjčka s kladnými recenzemi a dobrými zkušenostmi klientů
 • do 60 dnů si můžete vše rozmyslet a od půjčky odstoupit
 • vše vyřídíte pohodlně z domova

Nevýhody půjčky Nevýhody půjčky České spořitelny

 • minimální výše půjčky je 20 000 Kč, pokud si chcete půjčit například do výplaty, pak není půjčka od České spořitelny vhodná.

Česká spořitelna půjčka – Tabulka splátek

Výše půjčky Doba splatnosti Měsíční splátka Úrok RPSN Celkem
20 000 Kč 12 měsíců 1 776 Kč 9,9 % 12,5 % 21 388 Kč
50 000 Kč 23 měsíců 2 306 Kč 6,0 % 7,2 % 53 519 Kč
100 000 Kč 34 měsíců 3 198 Kč 5,8 % 6,8 % 109 721 Kč
200 000 Kč 45 měsíců 4 998 Kč 6,3 % 7,0 % 226 902 Kč
300 000 Kč 56 měsíců 6 225 Kč 6,5 % 7,2 % 351 544 Kč
600 000 Kč 79 měsíců 9 082 Kč 5,5 % 6,0 % 722 394 Kč
800 000 Kč 23 měsíců 35 919 Kč 3,2 % 3,9 % 831 126 Kč

Česká spořitelna - Výhody bankovní půjčky

Často kladené dotazy o půjčce od České spořitelny

Ještě než se pustíte do žádosti o půjčku, víte o půjčce od České spořitelny všechno? Naši finanční specialisté pro vás připravili několik odpovědí na otázky, které klienty nejvíce zajímají. Dozvíte se tak vše podstatné během několika málo minut.

Pokud jsme nějakou otázku zodpověděli nedostatečně nebo se potřebujete zeptat na cokoli jiného, doporučujeme kontaktovat přímo zákaznické centrum České spořitelny, a to na telefonním čísle 800 207 207, případně navštivte jakoukoli pobočku.

Od roku 2000 je Česká spořitelna členem silné středoevropské skupiny Erste, která má sídlo ve Vídni. Své pobočky má samozřejmě mimo Českou republiku také v Rakousku, Slovensku, Rumunsku, Srbsku, Maďarsku a podobně. Česká spořitelna, a.s. je zároveň banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Mimo obor svého podnikání také podporuje dobročinné akce a finanční gramotnost.

Standardně si můžete půjčit až 800 000 Kč, ale za určitých individuálních podmínek může být půjčka i vyšší, záleží na bance a na vaší bonitě.

Stejně jako v případě jiných bank, tak i půjčka od České spořitelny musí být bezpečná, procento schválených žádostí je průměrné, přibližně 40 %, což je u bankovních půjček běžné.

Úroková sazba je pohyblivá, samozřejmě záleží na výši vaší půjčky a době splácení. Čím více si půjčíte a čím déle částku budete splácet, tím více přeplatíte. Ovšem obecně jsou půjčky od České spořitelny spíše výhodnější.

Maximální doba půjčky, kterou Česká spořitelna prezentuje, je 10 let. Můžete si však některé splátky odložit, a to až 2× ročně.

Stejně jako u jiných bank, ani Česká spořitelna vám nepůjčí několik půjček naráz. Můžete si však navýšit původní půjčku a podobně. Jestliže máte už u České spořitelny půjčku, informujte se o dalších možnostech.

Především musíte mít více než 18 let a zároveň trvalý pobyt na území České republiky. Zároveň se neobejdete bez platného občanského průkazu a podobně. Ostatní podmínky jsou posuzovány podle interního postupu banky, která tak určí vaši výslednou bonitu.

O této možnosti Česká spořitelna neinformuje, samozřejmě dává přednost transparentnímu vyplacení půjčky na účet. Pokud vás zajímá možnost hotovostní půjčky, kontaktujte přímo klientské centrum České spořitelny.

Nikoli, půjčka České spořitelny je jednak na cokoli, takže nemusíte dokládat, k čemu ji potřebujete, ale zároveň bez ručení až do výše 800 000 Kč.

Česká spořitelna uvádí, že celý proces posouzení půjčky, schválení a zároveň vyplacení na účet, netrvá více než 15 minut. Peníze tak můžete mít na svém účtu už do 15 minut od žádosti, přitom nezáleží, zda vše sjednáte online nebo na pobočce.

Mohu společnosti Česká spořitelna, a.s. důvěřovat nebo je půjčka od České spořitelny podvod?

Hledali jste pomocí vyhledávače tyto nebo podobné fráze”zkušenosti Česká spořitelna půjčka” nebo “recenze Česká spořitelna půjčka”? Pokud ano, jistě jste mohli zaznamenat mnoho spokojených žadatelů.

V našich online srovnávačích půjček se snažíme stále udržovat pouze prověřené společnosti. Česká spořitelna podvod určitě není a sami jsme si různě společnost a poskytovatele otestovali, proto můžeme i srovnávat. Rovněž to potvrzují zkušenosti, kterých je na internetu nespočet a to i na našich stránkách.

O bankovním poskytovali Česká spořitelna, a.s.

Jak už bylo zmíněno, Česká spořitelna, a.s. je bankou s nejdelší historií v České republice. U tuzemských klientů si získala velkou oblibu, využívá ji až 4,7 milionů klientů v České republice. Zároveň má jednu z nejrozšířenějších sítí poboček a bankomatů, což poskytuje obrovský komfort.

Od roku 2000 patří do středoevropské skupiny Erste, která působí například na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a podobně. Česká spořitelna, a.s. patří mezi férové a prověřené poskytovatele půjček, navíc za výhodných podmínek. Mezi její další aktivity v České republice patří podpora nadací a finanční gramotnosti.

Základní informace o České spořitelně

Sídlo: Olbrachtova 1929/62, 140 000, Praha 4
Telefon: 800 207 207
E-mail: csas@csas.cz

Naše hodnocení

Hodnocení 5 hvězdiček

Půjčka od České spořitelny je velmi výhoda a bezpečná. Bankovní institut je nejstarší v ČR a za tu dobu si získal velkou oblibu až u 4,7 miliónů klientů. V dnešní zjednodušené době, je možné si zřídit vše z pohodlí domova a to s posouzením už do 15 minut.

Výhodou u České spořitelny je také možnost si upravit splátky během průběhu splácení. Lze si půjčit nízké částky od 20 000 Kč, ale také vysoké částky až do výše 800 000 Kč. Samozřejmostí je také, využitelnost půjčky na cokoliv, je tedy bezúčelová. Avšak tato půjčka není vhodná pro žadatele se záznamem v registru dlužníků a to i 4 roky nazpět.


Podmínky půjčky

 • minimální věk žadatele o půjčku od České spořitelny musí být více než 18 let
 • bezpodmínečně musíte mít trvalý pobyt v České republice
 • pro úspěšné schválení půjčky je potřeba doložit alespoň 2 doklady totožnosti, občanský průkaz a například řidičský průkaz, pas nebo rodný list apod.
 • pokud si chcete půjčit více než 800 000 Kč, budete potřebovat individuálně doložit potřebné dokumenty
 • měli byste být bonitním klientem, který nepředstavuje pro banku riziko