Bankovní půjčky jsou vhodné zejména pro bonitní klienty

Úvěr lze v dnešní době získat dvěma odlišnými způsoby. Buď si zajdete do banky nebo oslovíte některou z nebankovních společností na trhu. My se v tomto článku budeme věnovat té první variantě. Ta je oblíbená hned z několika důvodů.

Bankovní půjčky jsou sami o sobě zárukou vysoké bezpečnosti. Jde přece jenom o dlouhodobě fungující a prověřené instituce, u kterých se nemusíte čehokoliv obávat. Setkat se můžete s individuálním přístupem bankovních úředníků, jež vám do nejmenšího detailu podrobně vysvětlí všechny části smlouvy.

Tou největší předností bude pravděpodobně nižší úroková sazba oproti nebankovním půjčkám. Z toho jasně plynou i výhodnější splátkové podmínky a řada ostatních bonusů.

Bonitní klienti si přijdou na své

Abyste se dopracovali k výhodným bankovním půjčkám, musíte počítat s jednou jedinou věcí. A tou je prokázání dostatečné bonity. Musíte bance předložit dokumenty prokazující to, že své závazky jste schopni bez sebemenšího problému splácet. Pak už vám v honbě za bezkonkurenčním bankovním úvěrem nic nestojí.

Půjčte si na cokoliv od ZONKY

Pokud sháníte inspiraci v tomto směru, alespoň částečně vám ušetříme drahocenný čas při hledání. Sdělíme vám názvy dvou velice oblíbených finančních produktů.

  • FÉR půjčka
  • Air Bank půjčka

FÉR půjčka od Sberbank

Jestliže požadujete částku ve výši 30 000 Kč až 1 000 000 Kč s maximální dobou splatnosti na 96 měsíců, osloví vás FÉR půjčka. Ta je oproštěna od nejrůznějších poplatků za sjednání a doprovázena řadou zajímavých služeb. Jmenovat lze například pojištění schopnosti splácet, mimořádné splátky, předčasné splacení a mnohé jiné.

Stačí, abyste byli občanem starším 18 let věku, předložili platný občanský průkaz a zároveň doložili velikost svého příjmu. Pak vás bankovní společnost Sberbank potěší kladně schválenou žádostí a lákavou úrokovou sazbou.

Jestliže ale FÉR půjčka nebude tím, čemu byste dávali přednost, máme tu pro vás další tip.

Air Bank půjčka pro každého

Air Bank půjčka je výjimečná především svým nízkým úrokem od 4,9 %, který je spojen s vyššími částkami nad 300 000 Kč. Díky individuálnímu přístupu k zákazníkovi si na své přijde dozajista každý náročný žadatel.

Garance jasně daných splátkových podmínek, důraz kladený na vysokou bezpečnost a celková variabilita bankovního produktu. To jsou klady, kvůli nimž se vyplatí požádat o Air Bank půjčku ještě dnes. Ta vás navíc osloví i svou bonusovou úrokovou sazbou za včasné splácení. Takže nikdo nebude ochuzen. Stačí být pouze solventním a spolehlivým klientem.

Využijte pro hledání optimální bankovní půjčky internetový portál Půjčka-dnes.cz, který se v plném rozsahu zaměřuje na podrobné srovnání jednotlivých půjček. Taková snadná cesta k penězům.