Jak vyplnit online formulář

Naše rychlá půjčka spolupracuje s Finskou společností Ferratum, kde lze žádat až do výše 10 000 Kč. Jedná se o spolehlivý a velice rychlý způsob jak získat peníze. Rychlá půjčka je nejvíce vyhledávaná u mladých lidí nebo u nezaměstnaných. Nejvíce se půjčky využívají na rychlé splacení pohledávek nebo na jiné nečekané výdaje.

Největší výhody rychlé půjčky spočívají v rychlosti a v možnosti, že žádat o půjčku může téměř každý, který má české občanství a je ve věku od 20 do 75 let. Důvěřujeme svým klientů, že pohledávku řádně splatí a proto se nenahlíží do registru dlužníků, nevyžadujeme ručitele ani doklad o výši příjmu.

Jak vyplnit žádost o půjčku?

Přejdete na formulář, kde vyplníte běžné údaje, které je zapotřebí vyplnit, aby bylo možné klienta zkontrolovat, zda existuje a nemá již aktivní půjčku u Ferratum. Při výběru dbejte na výši půjčky, aby nedošlo ke zbytečným omylům. Maximální výše splatnosti je 45 dnů, pokud nebudete disponovat dostatkem financí na zaplacení rychlé půjčky pro nezaměstnané, pak lze 3x půjčku prodloužit.

Při vyplňování můžete také narazit na bankovní účet, aby mohli být peníze do 10 minut na účtu. Pokud však vyberete formu zaslání peněz přes poštovní poukázku, pak peníze dorazí do 3 pracovních dní.

Jak vyplnit online formulář
Zanechte hodnocení
2017-04-08T11:58:03+00:00

Přidat komentář nebo zkušenost

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.